Restauracja Columbus

Uważamy, że poziom kuchni jest bardzo ważny. Staramy się zaspokoić nawet najwybredniejsze gusta. Smacznego!

Columbus - taras restauracyjny

Rozumiejąc, że jest to istotny element wakacyjnych wypadów nad morze – codziennie przygotowujemy szeroki wybór starannie dobranych, świeżych i smacznych dań. Gwarancją jakości jest nasz szef kuchni oraz wspierający go kucharze, którzy fachu uczyli się w najlepszych hotelach i restauracjach. Jak na nadmorską knajpkę przystało, codziennie znajdą Państwo w Columbusie również rybne propozycje. Wszystkie posiłki mają formę bogatych, różnorodnych, szwedzkich bufetów, co sprawi, że nawet największy łakomczuch wyjdzie syty. Soki, wodę i herbaty (czarną i smakowe) podajemy do wszystkich posiłków, kawę (z ekspresu ciśnieniowego) również do śniadania. Na śniadaniu znajdą Państwo także mleko, kakao i świeżo wyciskany sok z pomarańczy! Napoje te nie są dodatkowo płatne.


Godziny, w których Państwa zapraszamy różnią się nieco w zależności od sezonu.

W sezonie wakacyjnym zapraszamy:

  • na śniadanie od 8:00 do 10:30
  • na obiad od godziny 13:00 do 15:00
  • na kolację od 17:30 do 20:00

W sezonie wakacyjnym do śniadania dodatkowo serwujemy świeżo wyciskane soki z jabłek i marchwi.

Od 13:00 do 15:00 zapraszamy na Obiad. Dla dzieci jest to zupa i drobne dziecięce smakołyki – takie specjalnie wycelowane w dziecięce gusta – racuszki, pierożki, makaron z truskawkami czy twarożkiem, naleśniki, ryż z jabłkami, kotleciki, klopsiki czy pulpeciki, domowej roboty knedle czasami frytki czy nawet burgery lub hot-dogi (tutaj prosimy o przymknięcie oka na kwestie dietetyczne – w końcu wakacje są raz w roku) – wszystko ku pokrzepieniu młodych dziecięcych organizmów. Oczywiście wszystkie propozycje przygotowywane dla dzieci są dostępne i dla dorosłych. Prócz tego – z myślą o dorosłych proponujemy panini, quesadilla’s, alternatywnie bufet włoskich past (z różnymi sosami), sałatki etc.


Columbus - taras restauracyjny

W sezonie rekreacyjnym i przyjaznym zapraszamy:

  • na śniadanie od 8:00 do 10:30
  • na obiad od 13:00 do 15:00
  • na kolację od 18:00 do 20:00

Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych Columbusowy Szef Kuchni codziennie zaprasza na swój autorski pomysł. Zupa Malucha to specjalnie miksowane warzywa (na życzenie z dodatkiem delikatnego mięsa). Zupa Malucha dostępna jest – niezależnie od sezonu – już od godziny 12:00.

Większość naszych gości decyduje się na spędzenie wakacji z wyżywieniem – korzystając z kompletu posiłków w naszej restauracji. Oczywiście nie jest to obligatoryjne. Mogą Państwo również rozpocząć dzień świetnym śniadaniem, a później zwiedzać okolicę, szukając lokalnych smaków…

Smacznego życzy Szef Kuchni Columbusa