Restauracja Columbus

Uważamy, że poziom kuchni jest bardzo ważny. Staramy się zaspokoić nawet najwybredniejsze gusta. Smacznego!

 

Restauracja ColumbusRozumiejąc, że jest to istotny element wakacyjnych wypadów nad morze – codziennie przygotowujemy szeroki wybór starannie dobranych, świeżych i smacznych dań. Gwarancją jakości jest nasz szef kuchni oraz wspierający go kucharze, którzy fachu uczyli się w najlepszych hotelach i restauracjach. Jak na nadmorską knajpkę przystało, codziennie znajdą Państwo w Columbusie również rybne propozycje. Wszystkie posiłki mają formę szwedzkiego bufetu, co sprawi, że nawet największy łakomczuch wyjdzie syty. Wodę i soki mamy już w cenie; przy śniadaniu również kawę, herbatę i kakao.


Godziny, w których Państwa zapraszamy różnią się nieco w zależności od sezonu.

 

W sezonie wakacyjnym (od 23 czerwca do 26 sierpnia) zapraszamy:

  • na śniadanie od 8:30 do 11:00
  • na Lunch od godziny 13:30 do 15:00
  • na obiadokolację od 17:30 do 20:00

W sezonie wakacyjnym do śniadania dodatkowo serwujemy świeżo wyciskane soki z jabłek i marchwi.

Od 13:30 do 15:00 zapraszamy na przekąskowy Lunch. Dla dzieci jest to zupa i drobne dziecięce smakołyki – takie specjalnie wycelowane w dziecięce gusta – racuszki, pierożki, makaron z truskawkami czy twarożkiem, naleśniki, ryż z jabłkami, kotleciki, klopsiki czy pulpeciki, domowej roboty knedle czasami frytki czy nawet hamburgery lub hot-dogi (tutaj prosimy o przymknięcie oka na kwestie dietetyczne – w końcu wakacje są raz w roku) – wszystko ku pokrzepieniu młodych dziecięcych organizmów. Oczywiście wszystkie propozycje przygotowywane dla dzieci są dostępne i dla dorosłych. Prócz tego – z myślą o dorosłych) proponujemy panini, quesadilla’s, alternatywnie bufet włoskich past (z różnymi sosami), sałatki etc. Lunch służy naładowaniu baterii na wakacyjne popołudnie.


W sezonie rekreacyjnym i przyjaznym (do 23 czerwca i od 26 sierpnia) zapraszamy:

  • na śniadanie od 8:30 do 10:30
  • na obiad od 13:30 do 15:30
  • na kolację od 18:00 do 20:00

Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych Columbusowy Szef Kuchni codziennie zaprasza na swój autorski pomysł. Zupa Malucha to specjalnie miksowane warzywa (na życzenie z dodatkiem delikatnego mięsa). Zupa Malucha dostępna jest – niezależnie od sezonu – już od godziny 12:00.

Większość naszych gości decyduje się na spędzenie wakacji z wyżywieniem. Oczywiście nie jest to obligatoryjne. Jeśli wolą Państwo rozpocząć dzień świetnym śniadaniem a później oddać się wędrówkom po okolicznych smażalniach – my nie mamy nic przeciwko temu.

Smacznego życzy Szef Kuchni Columbusa