Wakacje z Dziadkami

Columbus kocha Babcie i szanuje Dziadków, otacza ich szczególną opieką. Serdecznie zapraszamy na wakacje z wnukami.

Wakacje z babcią

Babcia zajmuje wyjątkowe miejsce w rodzinie. Babcia jest ciepła i wyrozumiała, serdeczna i cierpliwa. Roztacza troskliwą opiekę nad odwiedzającymi nas maluchami. Babcia zostanie z dzieckiem, gdy Państwo wyjdą na wieczorną imprezę. Pojedzie na wakacje, jeśli moc Państwa zawodowych  obowiązków nie pozwoli spędzić tyle czasu nad morzem z dziećmi – ile by Państwo chcieli. Dziś nasze Babcie i Dziadkowie kochają swe wnuki aktywnie, w dobrej kondycji.

Wakacje z dziadkami

Dziadek i Babcia dla wnucząt to najcenniejszy skarb. Kochają bezwarunkowo. Babcia zawsze podsunie pierożka, słodkie ciasteczko „za mamusię”, zadba o to, żeby na główce był kapelusik, małe ciałko było stosownym filtrem posmarowane… Dziadek pokieruje ruchem na Placu Zabaw, zorganizuje wyścig na rowerkach, zagra w piłkę z wnukiem i jego kolegami. Babcia jest ciepła i opiekuńcza, Dziadek poukładany i zawsze uśmiechnięty!


Nasze kochane Babcie, nasi wspaniali Dziadkowie są częstymi i docenianymi u nas gośćmi – bez nich trudno sobie wyobrazić Columbusa. Podczas ich wakacji staramy się być im maksymalnie użyteczni i pomocni.

Jeżeli odbędą podróż koleją – odbierzemy z dworca i bezpiecznie przywieziemy do Columbusa, zajmiemy się bagażem. W drodze powrotnej asystować będziemy aż do odjazdu pociągu. Na miejscu pomożemy, odciążymy w każdy możliwy sposób. Doniesiemy Zupę Malucha, zajmiemy się wnukami w Klubie Dziecięcym, podamy kawę do pokoju lub na Plac Zabaw, wyposażymy w krem po opalaniu – po pięknym dniu spędzonym na plaży.

Kochamy Dziadków! Obiecujemy dokładać wszelkich starań, aby ich wakacje były wyjątkowe, by czuli wsparcie w swoich wysiłkach i aby relaksowali się – na równi z wnukami!

Wakacje z wnukami

Columbus to idealne miejsce na wakacje z Babcią lub Dziadkiem…