Wielkanoc nad morzem

Poniższa oferta ma charakter informacyjny. Nowe zaproszenie do spędzenia Świąt Wielkanocnych w 2022 roku przedstawimy Państwu w późniejszym terminie.

Mamy olbrzymi zaszczyt zaprosić Państwa do spędzenia Świąt Wielkiej Nocy nad morzem, w Rowach – kameralnej wczasowej miejscowości – bezpośrednio przy wejściu na piaszczystą plażę, w pięknym, sosnowym, wydmowym lesie, w oazie ciszy i spokoju.

Wielkanoc to czas tradycyjnie spędzany w gronie najbliższych, coraz częściej poza domem, w atrakcyjnym miejscu, gdzie miast poświęcania się mnóstwu przedświątecznych przygotowań możemy skupić się na rodzinnym, błogim wypoczynku. Przepiękne wiosenne plaże, dziewicze, puste i malownicze – oczekują na Państwa! Wokół już pachnie wiosną. Roztaczają się piękne, nieśmiałe, wiosenne kolory właśnie obudzonej do życia przyrody.


Pakiety „Wielkanoc nad morzem”

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową promocyjną ofertę „Wielkanoc nad morzem”. Są to pakiety wielkanocne o długości od trzech do pięciu dób, z których skorzystać można od Wielkiego Czwartku bądź Piątku (od 1 albo od 2 kwietnia) do Poniedziałku Wielkanocnego albo do poświątecznego wtorku (do 5 kwietnia albo do 6 kwietnia). Tym z Państwa, którzy zechcą spędzić w Columbusie całe Święta i uniknąć poniedziałkowego, już poświątecznego ruchu sygnalizujemy, iż doba z poniedziałku na wtorek traktowana jest na szczególnie promocyjnych warunkach. W cenie pakietów oferujemy wynajęcie komfortowego apartamentu, studia lub suity, znakomity serwis restauracyjny (trzy klasyczne posiłki dziennie) uwzględniający specyfikę wielkanocnej kuchni oraz pakiet animacji i atrakcji dla dzieci i dorosłych z akcentami świątecznych tradycji.

Pakiety rozpoczynają się kolacją w dniu przyjazdu i kończą śniadaniem w dniu wyjazdu. Tych z Państwa, którzy skorzystają z wielkanocnych pakietów uprzejmie informujemy, że w ostatnim dniu pobytu doba hotelowa zostanie wyjątkowo wydłużona do godziny 13:30. Pozwoli to oddać się dłużej świątecznym uciechom, pełniej wykorzystać świąteczny czas, oraz spokojnie zaplanować powrót do domu.

Tych z Państwa, którzy zapragną pozostać jeszcze na kilka dni po Świętach zachęcamy do skorzystania z promocyjnej, nadzwyczaj atrakcyjnej finansowo oferty pakietów Powitanie wiosny. Szczerze rekomendujemy połączenie dwóch wyjątkowych ofert. Daje to niezwykłą kombinację warunków i cen!


Świąteczne animacje

Cały świąteczny okres wypełnią zajęcia animacyjne – trwające od rana do wieczora. Prosimy o zarezerwowanie czasu na przebojowe punkty! Sobotnie przedpołudnie spędzimy na wspólnym malowaniu pisanek. Uciechy będzie wiele, a i efekty imponujące. W miejscowym kameralnym kościółku można poświęcić pokarmy. Przygotujemy dla Państwa stosowne koszyczki i ich zawartość. Po obiedzie zaprosimy naszych milusińskich na dalsze zabawy w Klubie Dziecięcym oraz spektakl Teatru Lalek.

Niedzielny poranek to uroczyste świąteczne śniadanie z zajączkowymi prezentami, później dzieci własnoręcznie przygotowywać będą pamiątki znad morza. W południe odwiedzą nas koniki z pobliskiej stadniny. Następnie zapraszamy na świąteczny obiad. Gwoździem popołudniowego programu będą natomiast szalone „Muzyczne zabawy z jajem” :), zwieńczeniem dnia będzie wielkanocna, świąteczna kolacja z kieliszkiem wina lub szklaneczką piwa. W poniedziałek tradycyjny śmigus-dyngus. W okresie świątecznym zaprosimy też Państwa na wielki, rodzinny turniej Mini Golfa…

Pragnąc uprzyjemnić Państwu czas spędzany na świeżym powietrzu nieodpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy: rakiety, piłki, kijki do Nordic Walking oraz leżaki i parawany plażowe.

* Z uwagi na nieprzewidywalność obostrzeń wynikających z obecnej sytuacji epidemicznej – prosimy o wyrozumiałość w przypadku ewentualnych zmian programu animacyjnego.


Ceny pakietów „Wielkanoc nad morzem” znajdą Państwo poniżej. Dotyczą one całego wyjazdu. W ich cenie zawarte są już posiłki oraz bogaty program wielkanocnych animacji. Nie zostaną Państwo również zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.). Prócz ceny pakietu poprosimy jedynie o dopłatę związaną ze śniadaniem wielkanocnym. Jego cena wynosi 119,90 zł dla osoby, a wliczone są już w nią zajączkowe upominki dla dzieci. 🙂

Cena za pakiet dla jednej osoby wynosi:

Wielkanoc nad morzem! 2-5.042-6.041-5.041-6.04
 3 doby 4 doby 4 doby5 dób
W Apartamencie
Columbus, 
Rodzinnym Studio
Tarasowym lub
Słonecznej Suicie Panoramie
zajmowanej przez:
4 dorosłe osoby714,90 zł879,90 zł899,90 zł1 064,90  zł
3 dorosłe osoby839,90 zł1 029,90 zł1 059,90 zł1 249,90 zł
2 dorosłe osoby1 049,90 zł1 284,90 zł1 334,90 zł1 569,90 zł
W Apartamencie
 Rzymskim lub
Rodzinnym Studio
Tarasowym z dwiema sypialniami
zajmowanym przez:
4 dorosłe osoby754,90 zł 929,90 zł 954,90 zł1 129,90  zł
3 dorosłe osoby894,90 zł1 094,90 zł1 129,90 zł1 329,90 zł
2 dorosłe osoby1 129,90 zł1 379,90 zł1 429,90 zł1 679,90 zł
W Słonecznej Suicie
zajmowanej przez:
3 dorosłe osoby679,90 zł844,90 zł884,90 zł1 049,90 zł
2 dorosłe osoby849,90 zł1 044,90 zł1 099,90 zł1 294,90 zł
1 dorosłą osobę1 299,90 zł1 579,90 zł1 599,90 zł1 879,90 zł

W Columbusie dzieci traktowane są w wyjątkowy sposób – pociechy młodsze niż 12 lat zapłacą jedynie 99,90 zł za dobę (z kompletem posiłków). Dzieci młodsze niż 2 lata – naszych honorowych gości – zapraszamy gratis!

Mamy również specjalną ofertę dla bliskich osób, które odwiedzą Państwa w trakcie Wielkanocy w Columbusie w ramach pakietów promocyjnych. Otóż zapłacą one 199,90 zł za dobę pobytu. Cena ta zawiera już komplet posiłków dla nich.


Dla dzieci

Poza wyżej wspomnianymi animacjami świątecznymi, nasi najmłodsi goście mogą liczyć na:

  • bezpieczny, dwustrefowy plac zabaw,
  • „małpi gaj” – osłonięty na wypadek gorszej pogody świat szaleństw z tajemnymi przejściami, zjeżdżalnią i basenem z tysiącami kulek,
  • klub dziecięcy (czyli specjalną salę zabaw), wyposażony w mnóstwo zabawek, dmuchany zamek, materace, tablice, gry planszowe, kącik plastyczny, dziecięce instrumenty muzyczne, ale też i konsolę X-Box 360 + Kinect czy stół do ping-ponga,
  • pole do Mini Golfa,
  • nowoczesne, bezpieczne boiska – do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i badmintona,
  • duży batut,
  • ściankę do tenisa,
  • kąciki rysownicze – w restauracji i sali klubowo-barowej.

Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu, telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu najwyższej jakości mebli, materiałów, wyposażenia.

Apartamenty nad morzem


Dojazd

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.


Zwierzęta

Uprzejmie informujemy, że serdecznie zapraszamy Państwa wraz z czworonożnymi przyjaciółmi – koszt związany z ich wyjazdem wyniesie 49,90 zł za dobę, nie więcej jednak niż 199,90 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc… Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.


Zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby Państwa Święta przebiegły w rodzinnym, sympatycznym i smacznym 🙂 klimacie. Szczególną uwagę przykładamy do zapewnienia super warunków spędzenia Wielkanocy i zabawy dzieciom. Solennie obiecujemy zapewnić Państwu serwis na najwyższym poziomie. Wszystko z myślą o Państwa komforcie, o zaspokojenie Państwa potrzeb zadbaliśmy już na wstępie!

Jeżeli mają Państwo oczekiwania lub potrzeby przekraczające zakres tej oferty – zawsze możemy zaproponować coś indywidualnego, dostosowanego do Państwa oczekiwań w oparciu o ogólny cennik.

*Ofertą pakietową „Wielkanoc nad morzem” nie jest objęty Apartament Grandee.


Wielkanoc nad morzem!
Columbus gościnnie zaprasza.