Wielkanoc nad morzem

Poniższa oferta ma charakter informacyjny. Nowe zaproszenie do spędzenia Świąt Wielkanocnych nad morzem  przedstawimy Państwu w późniejszym terminie.

Mamy olbrzymi zaszczyt zaprosić Państwa do spędzenia Świąt Wielkiej Nocy nad morzem, w Rowach – kameralnej wczasowej miejscowości – bezpośrednio przy wejściu na piaszczystą plażę, w pięknym, sosnowym, wydmowym lesie, w oazie ciszy i spokoju.

Wielkanoc to czas tradycyjnie spędzany w gronie najbliższych, coraz częściej poza domem, w atrakcyjnym miejscu, gdzie miast poświęcania się mnóstwu przedświątecznych przygotowań możemy skupić się na rodzinnym, błogim wypoczynku. Przepiękne wiosenne plaże, puste i malownicze – oczekują na Państwa! Wokół już pachnie wiosną. Roztaczają się piękne, nieśmiałe, wiosenne kolory właśnie obudzonej do życia przyrody.


Pakiety „Wielkanoc nad morzem”

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową promocyjną ofertę „Wielkanoc nad morzem”. Są to pakiety wielkanocne o długości od trzech do pięciu dób, z których skorzystać można od Wielkiego Czwartku bądź Piątku (od 14 albo od 15 kwietnia) do Poniedziałku Wielkanocnego albo do poświątecznego wtorku (do 18 kwietnia albo do 19 kwietnia). W cenie pakietów oferujemy wynajęcie komfortowego apartamentu, studia lub suity, znakomity serwis restauracyjny (trzy klasyczne posiłki dziennie) uwzględniający specyfikę wielkanocnej kuchni oraz pakiet animacji i atrakcji dla dzieci i dorosłych z akcentami świątecznych tradycji.

Pakiety rozpoczynają się kolacją w dniu przyjazdu i kończą śniadaniem w dniu wyjazdu. Tych z Państwa, którzy skorzystają z wielkanocnych pakietów uprzejmie informujemy, że w ostatnim dniu pobytu doba hotelowa zostanie wyjątkowo wydłużona do godziny 13:30. Pozwoli to oddać się dłużej świątecznym uciechom, pełniej wykorzystać świąteczny czas, oraz spokojnie zaplanować powrót do domu.

Tych z Państwa, którzy zapragną pozostać jeszcze na kilka dni po Świętach zachęcamy do skorzystania z promocyjnej, nadzwyczaj atrakcyjnej finansowo oferty pakietów Powitanie wiosny. Szczerze rekomendujemy połączenie dwóch wyjątkowych ofert. Daje to niezwykłą kombinację warunków i cen!


Świąteczne animacje

Cały świąteczny okres wypełnią zajęcia animacyjne – trwające od rana do wieczora. Prosimy o zarezerwowanie czasu na przebojowe punkty! Sobotnie przedpołudnie spędzimy na wspólnym malowaniu pisanek. Uciechy będzie wiele, a i efekty imponujące. W miejscowym kameralnym kościółku można poświęcić pokarmy. Przygotujemy dla Państwa stosowne koszyczki i ich zawartość. Pozostałą część dnia wypełnią dalsze zabawy w Klubie Dziecięcym oraz spektakl Teatru Lalek.

Niedzielny poranek to uroczyste świąteczne śniadanie z zajączkowymi prezentami, później dzieci własnoręcznie przygotowywać będą pamiątki znad morza. W południe odwiedzą nas koniki z pobliskiej stadniny. Następnie zapraszamy na świąteczny obiad. Gwoździem popołudniowego programu będą natomiast szalone „Muzyczne zabawy z jajem” :), zwieńczeniem dnia będzie wielkanocna, świąteczna kolacja z kieliszkiem wina lub szklaneczką piwa. W poniedziałek tradycyjny śmigus-dyngus. W okresie świątecznym zaprosimy też Państwa na wielki, rodzinny turniej Mini Golfa oraz na wspólne pieczenie ciasteczek z Szefem kuchni…

Pragnąc uprzyjemnić Państwu czas spędzany na świeżym powietrzu nieodpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy: rakiety, piłki, kijki do Nordic Walking oraz leżaki i parawany plażowe.


Wielkanoc nad morzem – pakiety

Łączne ceny pakietów „Wielkanoc nad morzem” znajdą Państwo poniżej. Dotyczą one całego wyjazdu. W ich cenie zawarte są już posiłki (włącznie z uroczystym śniadaniem wielkanocnym z zajączkowymi upominkami dla dzieci) oraz bogaty program wielkanocnych animacji. Nie zostaną Państwo również zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.).


Jeśli Chcą Państwo poznać całkowity koszt wypoczynku, prosimy o uzupełnienie poniższych pól:
Proszę wybrać najpierw planowaną datę przyjazdu, następnie datę wyjazdu.

Proszę wybrać ilość osób dorosłych, następnie ilość dzieci i zwierząt

Całkowity koszt Państwa wypoczynku:
Data przyjazduData wyjazduIlość dób pobytuApartament Columbus, Słoneczna Suita PanoramaW Apartamencie Rzymskim lub Rodzinnym Studiu Tarasowym z dwiema sypialniamiSłoneczna Suita

W Columbusie dzieci traktowane są w wyjątkowy sposób – odpłatność za pobyt pociech młodszych niż 12 lat wynosi jedynie 99 zł za dobę (z kompletem posiłków) – wspomniana kwota została już wliczona w łączny koszt Państwa świątecznego wypoczynku. Dzieci młodsze niż 2 lata – naszych honorowych gości – zapraszamy gratis!

Mamy również specjalną ofertę dla bliskich osób, które odwiedzą Państwa w trakcie Wielkanocy w Columbusie w ramach pakietów promocyjnych. Otóż zapłacą one 229 zł za dobę pobytu. Cena ta zawiera już komplet posiłków dla nich.


Dla dzieci

Poza wyżej wspomnianymi animacjami świątecznymi, nasi najmłodsi goście mogą liczyć na:

  • bezpieczny, dwustrefowy plac zabaw,
  • „małpi gaj” – osłonięty na wypadek gorszej pogody świat szaleństw z tajemnymi przejściami, zjeżdżalnią i basenem z tysiącami kulek,
  • klub dziecięcy (czyli specjalną salę zabaw), wyposażony w mnóstwo zabawek, dmuchany zamek, materace, tablice, gry planszowe, kącik plastyczny, dziecięce instrumenty muzyczne, ale też i konsolę X-Box + Kinect czy stół do ping-ponga,
  • pole do Mini Golfa,
  • nowoczesne, bezpieczne boiska – do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i badmintona,
  • duży batut,
  • ściankę do tenisa,
  • kąciki rysownicze – w restauracji i sali klubowo-barowej.

Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu, telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu najwyższej jakości mebli, materiałów, wyposażenia.

Apartamenty nad morzem


Dojazd

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.


Zwierzęta

Uprzejmie informujemy, że serdecznie zapraszamy Państwa wraz z czworonożnymi przyjaciółmi – koszt związany z ich wyjazdem wyniesie 59 zł za dobę, nie więcej jednak niż 199 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc… Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.


Zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby Państwa Święta przebiegły w rodzinnym, sympatycznym i smacznym 🙂 klimacie. Szczególną uwagę przykładamy do zapewnienia super warunków spędzenia Wielkanocy i zabawy dzieciom. Solennie obiecujemy zapewnić Państwu serwis na najwyższym poziomie. Wszystko z myślą o Państwa komforcie, o zaspokojenie Państwa potrzeb zadbaliśmy już na wstępie!

Jeżeli mają Państwo oczekiwania lub potrzeby przekraczające zakres tej oferty – zawsze możemy zaproponować coś indywidualnego, dostosowanego do Państwa oczekiwań w oparciu o klasyczny cennik.

*Ofertą pakietową „Wielkanoc nad morzem” nie jest objęty Apartament Grandee.


Wielkanoc nad morzem!
Columbus gościnnie zaprasza.