Święta Wielkanocne nad morzem

Szanowni Państwo,
mamy olbrzymi zaszczyt zaprosić Państwa do spędzenia Świąt Wielkiej Nocy nad morzem, w Rowach – kameralnej wczasowej miejscowości – bezpośrednio przy wejściu na piaszczystą plażę, w pięknym, sosnowym, wydmowym lesie, w oazie ciszy i spokoju.

Wielkanoc to czas tradycyjnie spędzany w gronie najbliższych, coraz częściej poza domem, w atrakcyjnym miejscu, gdzie miast poświęcania się mnóstwu przedświątecznych przygotowań możemy skupić się na rodzinnym, błogim wypoczynku. Przepiękne wiosenne plaże, dziewicze, puste i malownicze – oczekują na Państwa! Wokół już pachnie wiosną. Roztaczają się piękne, nieśmiałe, wiosenne kolory właśnie obudzonej do życia przyrody.

Poniższe treści mają charakter informacyjny. To oferta, która obowiązywała w 2018 roku. Nowe zaproszenie do spędzenia Wielkanocy w Columbusie  – już w 2019 roku przedstawimy Państwu w późniejszym okresie….

Zając Wielkanocny - Wielkanoc nad morzemZ myślą o Państwu przygotowaliśmy wyjątkową promocyjną ofertę „Wielkanoc nad morzem”. Są to pakiety wielkanocne o długości od trzech do pięciu dób, z których skorzystać można w okresie od 29 marca do 3 kwietnia. Obejmują one wynajęcie komfortowego apartamentu, studia lub suity, znakomity serwis restauracyjny (trzy klasyczne posiłki dziennie) uwzględniający specyfikę wielkanocnej kuchni oraz pakiet animacji i atrakcji dla dzieci i dorosłych z akcentami świątecznych tradycji. Pakiety rozpoczynają się kolacją w dniu przyjazdu i kończą śniadaniem dniu wyjazdu. Tych z Państwa, którzy skorzystają z wielkanocnych pakietów uprzejmie informujemy, że w ostatnim dniu pobytu doba hotelowa zostanie wyjątkowo wydłużona do godziny 13:30. Pozwoli to oddać się dłużej świątecznym uciechom, pełniej wykorzystać świąteczny czas, oraz spokojnie rozpocząć powrót do domu.

Tych z Państwa, którzy postanowią przedłużyć wielkanocny wypoczynek zachęcamy do skorzystania z promocyjnej, nadzwyczaj atrakcyjnej finansowo oferty pakietów Powitanie wiosny. Szczerze rekomendujemy połączenie dwóch wyjątkowych ofert. Daje to niezwykłą kombinację warunków i cen!

Cały świąteczny okres wypełnią zajęcia animacyjne – trwające od rana do wieczora. Prosimy o zarezerwowanie czasu na przebojowe punkty! Sobotnie przedpołudnie spędzimy na wspólnym malowaniu pisanek. Uciechy będzie wiele, a i efekty imponujące. W miejscowym kameralnym kościółku można poświęcić pokarmy. Przygotujemy dla Państwa stosowne koszyczki i ich zawartość. Po obiedzie zaprosimy naszych milusińskich na dalsze zabawy w Klubie Dziecięcym. Wieczór uprzyjemni familijny seans filmowy. Niedzielny poranek to uroczyste świąteczne śniadanie z zajączkowymi prezentami, później dzieci własnoręcznie przygotowywać będą pamiątki znad morza. Następnie zapraszamy na świąteczny obiad. Gwoździem popołudniowego programu będą natomiast szalone „Muzyczne zabawy z jajem” 🙂 , a następnie wielkanocna kolacja zwieńczona ogniskowym pieczeniem kiełbasek przy kufelku piwa, szklaneczce cydru czy lampce grzanego wina. W poniedziałek tradycyjny śmigus-dyngus. W okresie świątecznym zaprosimy też Państwa na wielki, rodzinny turniej Mini Golfa…

Zajączki i baranki wielkanocne

Pragnąc uprzyjemnić Państwu czas spędzany na świeżym powietrzu nieodpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy: rakiety, piłki, kijki do Nordic Walking oraz leżaki i parawany plażowe.

Wykaz pakietów „Wielkanoc nad morzem” znajdą Państwo poniżej. Dotyczą one całego wyjazdu. W ich cenie zawarte są już posiłki oraz bogaty program wielkanocnych animacji. Nie zostaną Państwo również zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.). Prócz ceny pakietu poprosimy jedynie o dopłatę związaną ze śniadaniem wielkanocnym. Jego cena wynosi 99,90 zł dla osoby, a wliczone są już w nią oczywiście zajączkowe upominki dla dzieci. 🙂

Cena za pakiet dla jednej osoby wynosi:

Wielkanoc nad morzem!
 3 doby 4 doby5 dób 
W Apartamencie
Columbus, Rzymskim,
Rodzinnym Studio
Tarasowym lub
Słonecznej Suicie Panoramie
zajmowanej przez:
4 dorosłe osoby659,90 zł 899,90 zł1 079,90  zł
3 dorosłe osoby764,90 zł1 044,90 zł1 244,90 zł
2 dorosłe osoby974,90 zł1 299,90 zł1 549,90 zł
W Słonecznej Suicie
zajmowanej przez:
3 dorosłe osoby639,90 zł874,90 zł1 034,90 zł
2 dorosłe osoby784,90 zł1 074,90 zł1 274,90 zł

W Columbusie dzieci traktowane są w wyjątkowy sposób – pociechy młodsze niż 12 lat zapłacą jedynie 79,90 zł za dobę (z kompletem posiłków). Dzieci młodsze niż 2 lata – naszych honorowych gości – zapraszamy gratis!

Mamy również specjalną ofertę dla bliskich osób, które odwiedzą Państwa w trakcie Wielkanocy w Columbusie w ramach pakietów promocyjnych. Otóż zapłacą one 149,90 zł za dobę pobytu. Cena ta zawiera już komplet posiłków dla nich.

Uprzejmie informujemy, że serdecznie zapraszamy Państwa wraz z czworonożnymi przyjaciółmi – koszt związany z ich wyjazdem wyniesie 49,90 zł za dobę, nie więcej jednak niż 199,90 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc… Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.

Zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby Państwa Święta przebiegły w rodzinnym, sympatycznym i smacznym 🙂 klimacie. Szczególną uwagę przykładamy do zapewnienia super warunków spędzenia Wielkanocy i zabawy dzieciom. Solennie obiecujemy zapewnić Państwu serwis na najwyższym poziomie. Wszystko z myślą o Państwa komforcie, o zaspokojenie Państwa potrzeb zadbaliśmy już na wstępie!

Jeżeli mają Państwo oczekiwania lub potrzeby przekraczające zakres tej oferty – zawsze możemy zaproponować coś indywidualnego, dostosowanego do Państwa oczekiwań w oparciu o standardowy cennik.

Wielkanoc nad morzem

Ofertą pakietową „Wielkanoc nad morzem” nie są objęte Apartament Grandee oraz Rodzinne Studio Tarasowe (z dwiema sypialniami).


Wielkanoc nad morzem!
Columbus gościnnie zaprasza.