Długi weekend Trzech Króli nad morzem

Weekend Trzech Króli nad morzem

Wszyscy lubimy długie weekendy! Przed nami pierwszy w 2023 roku, kiedy zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty pakietowej „Weekend Trzech Króli nad morzem”. Raz jeszcze kalendarz pozwala nam wyjechać w fajne miejsce, odpocząć od natłoku codziennych zajęć, spędzić czas z dziećmi, rodziną, książką, przy oglądaniu wybranych filmów… Oddać się aktywnemu wypoczynkowi w ramach bogatego programu animacji lub po prostu słodko poleniuchować przedłużając noworoczny wypoczynek nad morzem…

Gorąco zapraszamy do Columbusa położonego w Rowach. Już w minutę po przekroczeniu jego progów mogą Państwo spacerować po pięknej, pustej, zimowej plaży. Szumu fal nie zakłócą żadne dźwięki, a wysokie stężenie jodu w powietrzu sprawia, że początek stycznia to doskonały okres do nadmorskich wypadów z dziećmi. Columbus oferuje wyjątkową kombinację wysokiego standardu i niskich cen. Zapraszamy na super promocyjnych warunkach.

Weekend Trzech Króli nad morzem


Promocyjne pakiety „Weekend Trzech Króli nad morzem”

Przygotowaliśmy dla Państwa promocyjne pakiety „Weekend Trzech Króli nad morzem” o różnej długości – od 2 do 6 dób (noclegów), z których skorzystać można od 2 do 8 stycznia. Obejmują one wynajęcie komfortowego apartamentu, studia lub suity, znakomity serwis gastronomiczny (trzy klasyczne posiłki dziennie) oraz bogaty program zajęć animacyjnych dla dzieci. Nie zostaną Państwo również zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za doposażenie pokoju w dziecięce gadżety.

Pakiety rozpoczynają się kolacją w dniu przyjazdu i kończą śniadaniem w dniu wyjazdu. W pozostałe dni zapraszamy na trzy klasyczne posiłki: śniadanie, obiad i kolację. Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych Columbusowy Szef Kuchni codziennie zaprasza na swój autorski pomysł. Zupa Malucha to specjalnie miksowane warzywa (na życzenie z dodatkiem delikatnego mięsa). Zupa Malucha dostępna jest wcześniej niż obiad, bo już od godziny 12:00.

W Columbusie dzieci traktowane są w wyjątkowy sposób! W tym wyjątkowym okresie dzieci do lat 4 – naszych honorowych gości – zapraszamy gratis! Pociechy od 4 do 15 lat zapraszamy natomiast na promocyjnych zasadach. Koszt ich wypoczynku zawarty jest w podanych łącznych cenach.


Jeśli Chcą Państwo poznać całkowity koszt wypoczynku, prosimy o uzupełnienie poniższych pól:
Proszę wybrać najpierw planowaną datę przyjazdu, następnie datę wyjazdu.

Proszę wybrać ilość osób dorosłych, następnie ilość dzieci i zwierząt

Całkowity koszt Państwa wypoczynku:
Data przyjazduData wyjazduIlość dób pobytuW Słonecznej SuicieW Apartamencie Columbus, Apartamencie Rzymskim, Rodzinnym Studiu Tarasowym lub Słonecznej Suicie Panoramie

Mamy również specjalną ofertę dla bliskich osób, które odwiedzą Państwa w ramach pakietów promocyjnych. Otóż zapłacą one 169 zł za dobę pobytu. Cena ta zawiera już komplet posiłków dla nich.


Propozycje 3-pokojowe

Dysponujemy również dwoma nietypowymi, trzypokojowymi propozycjami. Cena w Rodzinnym Studio Tarasowym (z dwiema sypialniami) jest o 99 zł za dobę (łącznie, a nie dla osoby) wyższa niż w Rodzinnym Studio Tarasowym. Analogicznie w Apartamencie Grandee cena wzrasta o 149 zł za dobę w stosunku do ceny w Apartamencie Columbus.


Animacje dla dzieci

Przez cały okres objęty promocyjną ofertą pakietową, tj. od 2 do 8 stycznia, zapraszamy Państwa pociechy  do zabaw w Klubie Dziecięcym (w godzinach od 10:00 do 18:00 z dwugodzinną przerwą na drzemkę dla najmłodszych pomiędzy godzinami 13:00 a 15:00). Nasi animatorzy przygotują wiele dziecięcych atrakcji: zajęcia plastyczne, muzyczne, rekreacyjno-ruchowe, gry i konkursy.

W okresie od czwartku 5 stycznia do niedzieli 8 stycznia – zapewniamy również bogaty program zajęć animacyjnych obejmujący pomiędzy innymi:

  • „Warsztaty Sztuk Wszelakich” – zajęcia z garncarstwa, witrażownictwa, modelarstwa, tworzenia biżuterii…
  • Przedstawienie Teatru Lalek „Frajda”
  • Wspólne pieczenie ciasteczek z szefem kuchni
  • Karaoke show
  • Rodzinna Zumba
  • Królewski Bal dla dzieci
  • Rodzinne ognisko z pieczeniem kiełbasek i grzanym winem

Columbus - Klub dziecięcy


Dojazd

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.


Zwierzęta

Uprzejmie informujemy, że mogą Państwo zabrać Państwa czworonożnych przyjaciół – koszt związany z ich wyjazdem wyniesie jedynie 59 zł za dobę – nie więcej jednak niż 189 zł za cały wyjazd. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc…


Pragniemy zapewnić, że zrobimy wszystko, aby Państwa wypoczynek przebiegł w rodzinnej, sympatycznej atmosferze. Szczególną uwagę przykładamy do zapewnienia smacznych, obfitych posiłków oraz bardzo dobrych warunków spędzenia wypoczynku i zabawy dzieciom. Solennie obiecujemy zapewnić Państwu serwis na najwyższym poziomie.

Gorąco zapraszamy do spędzenia długiego styczniowego weekendu nad morzem! Columbus Team