Wakacyjne pakiety pobytowe

Wczasy nad morzem


Wakacyjne pakiety pobytowe

W sezonie wakacyjnym (od 24 czerwca do 20 sierpnia) polecamy tygodniowe, wakacyjne, pakiety z wyżywieniem.

Ceny pakietowe mają zastosowanie w przypadku, jeśli Państwa wakacje będą trwały od soboty do soboty albo od niedzieli do niedzieli oraz dotyczyć będą pobytu z pełnym wyżywieniem.

Na finalną cenę Państwa wakacji złoży się suma kosztów – wynajęcia pokoju oraz gastronomii.

Podane niżej ceny dotyczą tygodniowych wakacji w okresie od 24.06 do 22.07 oraz od 6.08 do 20.08
(w systemie od soboty do soboty bądź od niedzieli do niedzieli)
Tydzień
Cena wynajęcia Apartamentu Columbus – do 4 osób  7 799 zł
Cena wynajęcia Apartamentu Rzymskiego – do 4 osób  9 399 zł
Cena wynajęcia Słonecznej Suity – do 3 osób  5 999 zł
Cena wynajęcia Rodzinnego Studia Tarasowego – do 4 osób 7 799 zł
Cena wynajęcia Słonecznej Suity Panoramy – do 4 osób  7 799 zł
Cena wynajęcia Rodzinnego Studia Tarasowego z dwiema sypialniami
– do 5 osób 
9 399 zł
Cena wynajęcia Apartamentu Grandee – do 6 osób 10 999 zł
Tygodniowy pakiet gastronomiczny – cena dla osoby  1 199 zł

Na finalną cenę Państwa wakacji złoży się suma kosztów – wynajęcia pokoju oraz gastronomii.

Podane niżej ceny dotyczą tygodniowych wakacji w okresie od 22.07 do 6.08
(w systemie od soboty do soboty bądź od niedzieli do niedzieli)
Tydzień
Cena wynajęcia Apartamentu Columbus – do 4 osób  8 399 zł
Cena wynajęcia Apartamentu Rzymskiego – do 4 osób  9 999 zł
Cena wynajęcia Słonecznej Suity – do 3 osób  6 499 zł
Cena wynajęcia Rodzinnego Studia Tarasowego – do 4 osób 8 399 zł
Cena wynajęcia Słonecznej Suity Panoramy – do 4 osób  8 399 zł
Cena wynajęcia Rodzinnego Studia Tarasowego z dwiema sypialniami
– do 5 osób 
9 999 zł
Cena wynajęcia Apartamentu Grandee – do 6 osób 11 799 zł
Tygodniowy pakiet gastronomiczny – cena dla osoby  1 199 zł

Dla dzieci młodszych niż 12 lat mamy zniżkę 50% na ceny posiłków. Nocleg dodatkowego dziecka w apartamencie, studiu lub suicie kosztuje 79 zł za dobę, osoby dorosłej – 129 zł. Naszych honorowych gości (dzieci młodsze niż 2 lata) zapraszamy gratis :).

Pakiet gastronomiczny to trzy posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolacja. Tygodniowy pakiet rozpoczyna się kolacją pierwszego dnia pobytu, kończy śniadaniem w dniu wyjazdu. Nie zostaną Państwo zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.).


Nadmorskie wakacje z dziećmi

W Columbusie nie ma miejsca na nudę! Nasz program dziecięcych animacji jest szczególnie bogaty w sezonie wakacyjnym. Wypełni on Państwa pociechom cały dzień. Już od 9:00 zapraszamy do Klubu Dziecięcego na blok zabaw plastycznych, muzycznych, kreatywnych. W tym czasie rodzice mogą spokojnie zjeść śniadanie i spędzić poranek. Po południu animatorzy organizują zajęcia o charakterze rekreacyjno-ruchowym. Odbywają się one najczęściej na świeżym powietrzu. Prócz tego cała masa dodatkowych atrakcji dla młodszych i starszych dzieci – występy teatru lalki i żywego aktora, cyrkowców i iluzjonistów, warsztaty kulinarne z Szefem Kuchni, akademia piłkarska, jazdy konne, wyprawy do parku linowego czy szybką łodzią motorową po morzu – a to tylko część naszych propozycji! Wszystkie zawarte są w cenie wypoczynku, a szerszy ich opis znajdą Państwo na specjalnie temu poświęconej podstronie – wakacje z animacjami dla dzieci.

By wakacje z dziećmi zakończyły się pełnym sukcesem, prócz zapewnienia im odpowiedniej dawki atrakcji, zatroszczyć się trzeba również o bardziej przyziemne potrzeby maluchów – w kontekście infrastruktury, wyposażenia, stosownego menu, troski o bezpieczeństwo małych gości. Columbus ma to na uwadze! Naszą receptę poznają Państwo na stronie – Hotel przyjazny dzieciom.


Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu (w technologii wi-fi), telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu najwyższej jakości mebli, materiałów, wyposażenia. Na życzenie (nieodpłatnie) uzupełnimy wyposażenie o łóżeczko dziecięce, wanienkę, przewijak, podgrzewacz do butelek, czajnik. Bez kłopotu wstawimy suszarkę do bielizny, fotelik do karmienia czy zaślepki gniazdek elektrycznych.

Pragnąc uprzyjemnić Państwu czas spędzany na plaży zadbaliśmy o to, aby do Państwa dyspozycji postawić leżaki i parawany. Również nieodpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy – piłki, rakiety, lotki etc. etc.

Apartamenty nad morzem


Dojazd

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.


Zwierzęta

Z największą przyjemnością będziemy gościli Państwa czworonożnych przyjaciół. Opłata za ich wakacje to 69 zł za dobę, nie więcej jednak niż 379 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc. Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.


Jeżeli Państwa oczekiwania wykraczają poza ramy tej oferty – np. mają Państwo życzenie pobytu w innym, nie wymienionym w tabeli terminie – z przyjemnością zaprosimy Państwa na indywidualnych zasadach opartych na standardowym cenniku. 

Wakacje z dziećmi

Słonecznie zapraszamy na niezapomniane wakacje nad morzem!