Wakacyjne pakiety pobytowe

 

Wczasy nad morzem

Poniższa oferta to propozycja dla tych z Państwa, którzy wypoczynek planują w sezonie wakacyjnym (od 22 czerwca do 25 sierpnia). Osobom, które korzystając ze sprzyjającego układu kalendarza (święto Bożego Ciała przypada w tym roku 20 czerwca) zechcą wybrać się nad morze w ostatnim tygodniu roku szkolnego (15-22 czerwca) podpowiadamy, iż czas ten objęty jest niezwykle atrakcyjną cenowo ofertą Żegnaj Szkoło.

W sezonie wakacyjnym (od 22 czerwca do 25 sierpnia) polecamy tygodniowe, wakacyjne pakiety pobytowe (z wyżywieniem).

Ceny pakietowe mają zastosowanie w przypadku, jeśli Państwa wakacje będą trwały od soboty do soboty albo od niedzieli do niedzieli oraz dotyczyć będą pobytu z pełnym wyżywieniem.

Na finalną cenę Państwa wakacji złoży się suma kosztów – wynajęcia pokoju oraz gastronomii.

pierwszy tydzieńdrugi i kolejny
tydzień
Cena wynajęcia Apartamentu Columbus – do 4 osób 5 699,90 zł5 599,90 zł
Cena wynajęcia Apartamentu Rzymskiego – do 4 osób6 899,90 zł6 799,90 zł
Cena wynajęcia Słonecznej Suity – do 3 osób3 999,90 zł3 899,90 zł
Cena wynajęcia Rodzinnego Studia Tarasowego – do 4 osób5 699,90 zł5 599,90 zł
Cena wynajęcia Słonecznej Suity Panoramy – do 4 osób5 699,90 zł5 599,90 zł
Cena wynajęcia Rodzinnego Studia Tarasowego z dwiema sypialniami
– do 5 osób
6 899,90 zł6 799,90 zł
Cena wynajęcia Apartamentu Grandee – do 6 osób7 999,90 zł7 899,90 zł
Tygodniowy pakiet gastronomiczny – cena dla osoby   899,90 zł  889,90 zł

Dla dzieci młodszych niż 12 lat mamy zniżkę 50% na ceny posiłków. Nocleg dodatkowego dziecka w apartamencie, studiu lub suicie kosztuje 59,90 zł za dobę, osoby dorosłej – 99,90 zł. Naszych honorowych gości (dzieci młodsze niż 2 lata) zapraszamy gratis :).

Pakiet gastronomiczny to trzy posiłki dziennie: śniadanie, lunch i obiadokolacja. Tygodniowy pakiet rozpoczyna się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, kończy śniadaniem w dniu wyjazdu. Nie zostaną Państwo zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.).


Columbus jest miejscem kameralnym – choć do wakacji pozostało jeszcze sporo czasu, mamy już ograniczoną możliwość zapraszania gości. Szczegółową informację na temat dostępności miejsc znajdą Państwo w zakładce Wolne terminy.


Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu (w technologii wi-fi), telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu najwyższej jakości mebli, materiałów, wyposażenia. Na życzenie (nieodpłatnie) uzupełnimy wyposażenie o łóżeczko dziecięce, wanienkę, przewijak, podgrzewacz do butelek, czajnik. Bez kłopotu wstawimy suszarkę do bielizny, fotelik do karmienia, elektroniczną nianię czy zaślepki gniazdek elektrycznych.

Pragnąc uprzyjemnić Państwu czas spędzany na plaży zadbaliśmy o to, aby do Państwa dyspozycji postawić leżaki i parawany. Również nieodpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy – piłki, rakiety, lotki etc. etc.

Apartamenty nad morzem


Dojazd

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.


Zwierzęta

Z największą przyjemnością będziemy gościli Państwa czworonożnych przyjaciół. Opłata za ich wakacje to 49,90 zł za dobę, nie więcej jednak niż 299,90 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc. Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.


Wakacje z dziećmi

Jeżeli Państwa oczekiwania przekraczają zakres tej oferty zawsze możemy zaproponować coś indywidualnego – w oparciu o standardowy  cennik.

Słonecznie zapraszamy na niezapomniane wakacje nad morzem!