Sylwester z dziećmi nad morzem

Sylwester nad morzem

Poniższa oferta ma charakter informacyjny. Nowe zaproszenie do spędzenia Sylwestra nad morzem  przedstawimy Państwu w późniejszym terminie.


Sylwester nad morzem 2021/2022

Columbus to wyjątkowe miejsce. Zapraszamy na nadmorskiego Sylwestra z dziećmi! Specjalnie dla nich organizujemy osobny Bal z oryginalnym scenariuszem. W tym czasie zrelaksowani rodzice (zamiast poszukiwać zajęcia dla pociech i opieki nad nimi) będą się bawić na własnym, szalonym balu. A to wszystko – zaledwie kilka kroków od pustej, zimowej plaży, w urokliwej okolicy. Serdecznie zapraszamy do wspólnego powitania Nowego Roku wszystkich, którzy marzą nie tylko o szalonej zabawie, ale i o zimowym wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Czekają na Państwa komfortowe apartamenty, studia i suity, świetna kuchnia oraz moc atrakcji – tak dla dzieci jak i dla dorosłych.


Animacje

Moc atrakcji nie ograniczy się tylko do ostatniej nocy 2021 roku (kiedy to zapraszamy na dwa przebojowe bale – dla dorosłych i dla dzieci). Doświadczą ich Państwo przez cały pobyt. Zaprosimy Państwa na kulig, ognisko z pieczeniem kiełbasek i grzanym winem oraz wielki turniej Mini Golfa, a młodszych gości dodatkowo na zajęcia plastyczne i muzyczne organizowane przez animatorów…


Powoli zaczynamy żegnać stary rok…

Aby odpowiednio przygotować Państwa na sylwestrowe, taneczne szaleństwo Columbusowy bar otworzy swe podwoje już o godzinie 18:00. Dobry nastrój pomogą budować (serwowane bez limitu) markowe alkohole: whisky, wódka, wermut, trzy gatunki wybornego wina, wyśmienita wiśniówka oraz nasz sekretny, cytrusowy poncz.


Sylwester z dziećmi – powitaj  Nowy Rok nad morzem

W międzyczasie – o 18:00 – sylwestrową zabawę rozpoczną najważniejsi nasi goście, czyli dzieci! Szef kuchni przygotuje dla nich specjalne menu, uwzględniające dziecięce gusta. Bal dla dzieci jest najpewniej jedynym, gdzie korki (owocowego – rzecz jasna) szampana wystrzelą aż 4 razy – pierwszy raz Nowy Rok powitamy już o godzinie 21:00 (tak by nawet najmniejsi „sylwestrowicze”  mieli szansę na wzniesienie noworocznego toastu), później jeszcze o 22:00 i 23:00. O 24:00 pociechy dołączą do rodziców na wspaniały pokaz sztucznych ogni. Po północy najstarsze dzieci zaprosimy jeszcze – jeśli tylko starczy im sił – na prawdziwą dyskotekę wśród dymów i świateł – aż do godziny 1:00… A wszystko to pod troskliwym okiem Columbusowych animatorów.

Plaża zimą


Bal sylwestrowy

Na właściwy Bal zaprosimy Państwa do Sali restauracyjnej o godzinie 20:00. Ostatniej nocy roku nasz Szef kuchni może popuścić wodze fantazji – zaskoczy on Państwa tak klasykami światowych kuchni jak i własnymi, unikalnymi przepisami!

Przez całą noc do dyspozycji Państwa stać będą bogate bufety. Kusić będą one tak ciepłym daniami, jak i propozycjami „na zimno”.

O północy poprosimy o założenie okryć i wszyscy wspólnie wyjdziemy na imponujący pokaz sztucznych ogni. Tuż po nim złożymy sobie życzenia wznosząc toasty szampanem! A dalej – szalona zabawa do białego rana, za która pełną odpowiedzialność biorą nasi muzycy. Zabiorą oni Państwa w świat największych hitów – tych najnowszych, ale i kultowych przebojów z poprzednich dekad.

Aby móc odespać nieco sylwestrową noc, miast serwowanych codziennie śniadania, obiadu i kolacji, pierwszego stycznia zaprosimy Państwa na brunch (od 9:30 do 13:00) oraz obiadokolację (od 17:00 do 20:00), które – jak wszystkie posiłki w Columbusie – przyjmą formę bogatych bufetów.


Pakiety sylwestrowe

Przygotowaliśmy szereg specjalnych pakietów sylwestrowo-noworocznych o różnej długości trwania (od 3 aż do 7 dób), z których skorzystać można w okresie pomiędzy 27 grudnia i 3 stycznia. Stosownie do Państwa oczekiwań, mogą Państwo wybrać się na krótki, nadmorski, sylwestrowy wypad bądź zamienić powitanie Nowego Roku w prawdziwe zimowe wakacje.

Tych z Państwa, których zawodowe obowiązki zmuszą do powrotu do domu już 1 stycznia uspokajamy – tego dnia wydłużamy dobę hotelową – aż do godziny 17:00…

W cenach pakietów zawarte są noclegi w komfortowym apartamencie, studiu lub suicie, komplet trzech posiłków dziennie (z wyjątkiem Nowego Roku, kiedy to zapraszamy na brunch i obiadokolację) i pakiet animacyjny dla dzieci i dorosłych. W podanych cenach zawarta jest już dopłata związana z Państwa udziałem w balach sylwestrowych: 349,90 zł dla osoby bawiącej się podczas Balu dla dorosłych oraz 199,90 zł dla dziecka na Balu Małych Sylwestrowiczów. W cenę balu dla dorosłych wliczone są już nielimitowane ilości markowych alkoholi.


Jeśli Chcą Państwo poznać całkowity koszt wypoczynku, prosimy o uzupełnienie poniższych pól:
Proszę wybrać najpierw planowaną datę przyjazdu, następnie datę wyjazdu.

Proszę wybrać ilość osób dorosłych, następnie ilość dzieci i zwierząt

Całkowity koszt Państwa wypoczynku:
Data przyjazduData wyjazduIlość dób pobytuW Słonecznej SuicieW Apartamencie Columbus, Apartamencie Rzymskim, Rodzinnym Studiu Tarasowym lub Słonecznej Suicie Panoramie

Dla dzieci mamy system zniżek. Maluchy młodsze niż 2 latka są naszymi gośćmi honorowymi, co rozumiemy w ten sposób, że z ich powodu nie ponoszą Państwo żadnych kosztów.  Odpłatność za pobyt pociech młodszych niż 15 lat wynosi jedynie 99,90 zł za dobę (z kompletem posiłków) – wspomniana kwota została już wliczona w łączny koszt Państwa sylwestrowo-noworocznego wypoczynku. 

Dysponujemy również dwiema nietypowymi, trzypokojowymi propozycjami. Cena w Rodzinnym Studio Tarasowym (z dwiema sypialniami) jest o 109,90 zł za dobę (łącznie, a nie dla osoby) wyższa niż w Rodzinnym Studio Tarasowym. Analogicznie w Apartamencie Grandee cena wzrasta o 164,90 zł za dobę w stosunku do ceny w Apartamencie Columbus.

Nie zostaną Państwo zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.).

Mamy również specjalną ofertę dla bliskich osób, które odwiedzą Państwa w trakcie okresu sylwestrowo-noworocznego w ramach pakietów promocyjnych. Otóż zapłacą one 219,90 zł za dobę pobytu (z kompletem posiłków).


Dla dzieci

Poza wyżej wspomnianymi animacjami, nasi najmłodsi goście mogą liczyć na:

  • bezpieczny, dwustrefowy plac zabaw,
  • „małpi gaj” – osłonięty na wypadek gorszej pogody świat szaleństw z tajemnymi przejściami, zjeżdżalnią i basenem z tysiącami kulek,
  • klub dziecięcy (czyli specjalną salę zabaw), wyposażony w mnóstwo zabawek, dmuchany zamek, materace, tablice, gry planszowe, kącik plastyczny, dziecięce instrumenty muzyczne, ale też i konsolę X-Box + Kinect czy stół do ping-ponga,
  • pole do Mini Golfa,
  • nowoczesne, bezpieczne boiska – do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i badmintona,
  • duży batut,
  • ściankę do tenisa,
  • kąciki rysownicze – w restauracji i sali klubowo-barowej.

Sylwester nad morzem


Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu, telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu najwyższej jakości mebli, materiałów, wyposażenia.

Hotel nad morzem


Zwierzęta

Z dużą życzliwością traktujemy Państwa czworonożnych przyjaciół i zapraszamy wraz z nimi. Opłata za cały ich pobyt wynosi 49,90 zł za dobę i nie więcej niż promocyjne 299,90 zł. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc… Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.


W przypadku, gdyby zakres tej oferty nie spełniał w całości Państwa oczekiwań – zawsze możemy zaproponować coś indywidualnego – opierając się na cenniku świąteczno-noworocznym.


Powitajmy w Columbusie Nowy Rok – to najlepszy sylwester nad morzem!