Sylwester z dziećmi nad morzem

Poniższa oferta ma charakter informacyjny. Nowe zaproszenie do spędzenia Sylwestra nad morzem w 2021 roku przedstawimy Państwu w późniejszym terminie.

Sylwester z dziećmi

Columbus to wyjątkowe miejsce. Zapraszamy na sylwestra z dziećmi! Specjalnie dla nich organizujemy osobny Bal z oryginalnym scenariuszem. W tym czasie zrelaksowani rodzice (zamiast poszukiwać zajęcia dla pociech i opieki nad nimi) będą się bawić na własnym, szalonym balu. A to wszystko – zaledwie kilka kroków od pustej, zimowej plaży, w urokliwej okolicy. Serdecznie zapraszamy do wspólnego powitania Nowego Roku wszystkich, którzy marzą nie tylko o szalonej zabawie, ale i o zimowym wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Czekają na Państwa komfortowe apartamenty, studia i suity, świetna kuchnia oraz moc atrakcji – tak dla dzieci jak i dla dorosłych.

Jak co roku – Columbusowy bal utrzymany będzie w swobodnej konwencji. Choć (podobno) gość pod krawatem jest mniej awanturujący się 🙂 , to jednak zachęcamy do pozostawienia w domach garniturów i sukni balowych. Niech ich miejsce w walizkach zajmą swobodne sukienki, luźne koszule i koszulki polo!


Animacje

Moc atrakcji nie ograniczy się tylko do ostatniej nocy 2020 roku (kiedy to zapraszamy na dwa przebojowe bale – dla dorosłych i dla dzieci). Doświadczą ich Państwo przez cały pobyt. Zaprosimy Państwa na kulig i wielki turniej Mini Golfa, a młodszych gości dodatkowo na zajęcia plastyczne, muzyczne…


Powoli zaczynamy żegnać stary rok…

Aby odpowiednio przygotować Państwa na sylwestrowe, taneczne szaleństwo Columbusowy bar otworzy swe podwoje już o godzinie 17:00. Dobry nastrój pomogą budować (serwowane bez limitu): Jack Daniel’s, szkocka whisky, Finlandia, Martini Bianco, trzy gatunki wybornego wina, wyśmienita wiśniówka oraz nasz sekretny, cytrusowy poncz.


Sylwester z dziećmi – powitaj  Nowy Rok nad morzem

 

W międzyczasie – o 18:00 – sylwestrowy bal zabawę rozpoczną najważniejsi nasi gości, czyli dzieci! Szef kuchni przygotuje dla nich specjalne menu, uwzględniające dziecięce gusta. Bardziej ucieszą się one na zupę pomidorową, fileciki drobiowe, frytki z solidną porcją ketchupu aniżeli na carpaccio czy owoce morza 🙂 . Bal dla dzieci jest najpewniej jedynym, gdzie korki (owocowego – rzecz jasna) szampana wystrzelą aż 4 razy – pierwszy raz Nowy Rok powitamy już o godzinie 21:00 (tak by nawet najmniejsi „sylwestrowicze” 🙂 mieli szansę na wzniesienie noworocznego toastu), później jeszcze o 22:00 i 23:00. O 24:00 pociechy dołączą do rodziców na wspaniały pokaz sztucznych ogni. Po północy najstarsze dzieci zaprosimy jeszcze – jeśli tylko starczy im sił – na prawdziwą dyskotekę wśród dymów i świateł – aż do godziny 2:00… A wszystko to pod troskliwym okiem Columbusowych animatorów. 🙂


Bal sylwestrowy

Na właściwy Bal zaprosimy Państwa do Sali restauracyjnej o godzinie 20:00. Ostatniej nocy roku nasz Szef kuchni może popuścić wodze fantazji – zaskoczy on Państwa tak klasykami światowych kuchni jak i własnymi, unikalnymi przepisami! Bal rozpoczniemy uroczyście czterodaniowym obiadem. Możemy zdradzić, że jedną z przystawek będzie carpaccio z ośmiornicy, a wśród dań głównych popisowe danie Szefa Kuchni – trio z kaczki.

Przez całą noc do dyspozycji Państwa stać będą bogate bufety. Kusić będą one tak ciepłym daniami, jak i propozycjami „na zimno”.

O północy poprosimy o założenie okryć i wszyscy wspólnie wyjdziemy na imponujący pokaz sztucznych ogni. Tuż po nim złożymy sobie życzenia wznosząc toasty szampanem! A dalej – szalona zabawa do białego rana, za która pełną odpowiedzialność bierze nasz DJ. Zabierze on Państwa w świat największych hitów – tych najnowszych, ale i kultowych przebojów z poprzednich dekad.

W chwili odpoczynku od tańca będą Państwo mogli odwiedzić fotobudkę – zabawne zdjęcia będą na pewno piękną pamiątką.

Aby móc odespać nieco sylwestrową noc, miast serwowanych codziennie śniadania, obiadu i kolacji, pierwszego stycznia zaprosimy Państwa na brunch (od 9:30 do 13:00) oraz obiadokolację (od 17:00 do 20:00), które – jak wszystkie posiłki w Columbusie – przyjmą formę bogatych bufetów.


Pakiety sylwestrowe

Przygotowaliśmy szereg specjalnych pakietów sylwestrowo-noworocznych o różnej długości trwania (od 3 aż do 9 dób), z których skorzystać można w okresie pomiędzy 28 grudnia i 3 stycznia. Stosownie do Państwa oczekiwań, mogą Państwo wybrać się na krótki, nadmorski, sylwestrowy wypad bądź zamienić powitanie Nowego Roku w prawdziwe zimowe wakacje.

Tych z Państwa, których zawodowe obowiązki zmuszą do powrotu do domu już 1 stycznia uspokajamy – tego dnia wydłużamy dobę hotelową – aż do godziny 17:00…

W cenach pakietów zawarte są noclegi w komfortowym Apartamencie, Studiu lub Suicie, komplet trzech posiłków dziennie (z wyjątkiem Nowego Roku, kiedy to zapraszamy na brunch i obiadokolację) i pakiet animacyjny dla dzieci i dorosłych. Dla dzieci mamy system zniżek. Maluchy młodsze niż 2 latka są naszymi gośćmi honorowymi, co rozumiemy w ten sposób, że z ich powodu nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Dzieci do 15 roku życia zapłacą natomiast jedynie 99,90 zł za dobę pobytu.

Cena za cały pakiet dla jednej osoby wynosi:

Sylwester nad morzemDługość pakietu3 doby4 doby5 dób6 dób7 dób
W Apartamencie
Columbus, Rzymskim,
Rodzinnym Studio
Tarasowym lub
Słonecznej Suicie
Panoramie
zajmowanej przez:
4 dorosłe
osoby
  819,90 zł1019,90 zł1214,90 zł1404,90 zł1584,90 zł
3 dorosłe
osoby
  964,90 zł1184,90 zł1399,90 zł1609,90 zł1809,90 zł
2 dorosłe
osoby
1194,90 zł1489,90 zł1774,90 zł2049,90 zł2299,90 zł
W Słonecznej Suicie
zajmowanej przez:
3 dorosłe
osoby
  754,90 zł  969,90 zł1174,90 zł1379,90 zł1579,90 zł
2 dorosłe
osoby
  954,90 zł1189,90 zł1409,90 zł1624,90 zł1839,90 zł

 

Prócz ceny pakietu poprosimy jedynie o dopłatę związaną z udziałem w balach sylwestrowych: 349,90 zł dla osoby bawiącej się podczas Balu dla dorosłych; 199,90 zł dla dziecka na Balu Małych Sylwestrowiczów; 299,90 zł dla dziecka, które ewentualnie zabiorą Państwo na bal dla dorosłych. W cenę balu dla dorosłych wliczone są już nielimitowane ilości markowych alkoholi.

Dysponujemy również dwiema nietypowymi, trzypokojowymi propozycjami. Cena w Rodzinnym Studio Tarasowym (z dwiema sypialniami) jest o 99,90 zł za dobę (łącznie, a nie dla osoby) wyższa niż w Rodzinnym Studio Tarasowym. Analogicznie w Apartamencie Grandee cena wzrasta o 149,90 zł za dobę w stosunku do ceny w Apartamencie Columbus.

Nie zostaną Państwo zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.).

Mamy również specjalną ofertę dla bliskich osób, które odwiedzą Państwa w trakcie okresu sylwestrowo-noworocznego w ramach pakietów promocyjnych. Otóż zapłacą one 219,90 zł za dobę pobytu. Cena ta zawiera już komplet posiłków dla nich.


 

Dla dzieci

Poza wyżej wspomnianymi animacjami, nasi najmłodsi goście mogą liczyć na:

  • bezpieczny, dwustrefowy plac zabaw,
  • „małpi gaj” – osłonięty na wypadek gorszej pogody świat szaleństw z tajemnymi przejściami, zjeżdżalnią i basenem z tysiącami kulek,
  • klub dziecięcy (czyli specjalną salę zabaw), wyposażony w mnóstwo zabawek, dmuchany zamek, materace, tablice, gry planszowe, kącik plastyczny, dziecięce instrumenty muzyczne, ale też i konsolę X-Box 360 + Kinect czy stół do ping-ponga,
  • pole do Mini Golfa,
  • nowoczesne, bezpieczne boiska – do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i badmintona,
  • duży batut,
  • ściankę do tenisa,
  • kąciki rysownicze – w restauracji i sali klubowo-barowej.

Sylwester nad morzem


Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu, telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu najwyższej jakości mebli, materiałów, wyposażenia.Hotel nad morzem


Zwierzęta

Z dużą życzliwością traktujemy Państwa czworonożnych przyjaciół i zapraszamy wraz z nimi. Opłata za cały ich pobyt wynosi 49,90 zł za dobę i nie więcej niż promocyjne 299,90 zł. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc… Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.


Dojazd

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idącą pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek czy sanki. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.


W przypadku, gdyby zakres tej oferty nie spełniał w całości Państwa oczekiwań – zawsze możemy zaproponować coś indywidualnego – opierając się na cenniku.

 


Powitajmy w Columbusie Nowy Rok – to najlepszy sylwester nad morzem!