Sylwester nad morzem 2018

Sylwester nad morzem

Szanowni Państwo,
Columbus zaprasza na szalony Bal Sylwestrowy w marinistycznym stylu. Wybierzmy się wspólnie w kulinarną i muzyczną podróż. Szczęśliwego Nowego Roku! 🙂

Poniższe treści mają charakter informacyjny. To oferta, która obowiązywała w 2017 roku. Nowe zaproszenie do wspólnego powitania nowego – już 2019 roku przedstawimy Państwu w późniejszym okresie…


Serdecznie zapraszamy do powitania Nowego Roku nad zimowym Bałtykiem, wyrwania się na kilka dni z zatłoczonego miasta i wybrania się nad morze. Puste, malownicze plaże, niczym niezmącona cisza, „morza szum, ptaków śpiew” 🙂 – to oferuje matka natura, Columbus natomiast dokłada komfortowe apartamenty, studia i suity, wyśmienitą kuchnię, moc atrakcji (tak dla dzieci jak i dorosłych) oraz szaloną zabawę sylwestrową. Nowy Rok powitamy „z przytupem” – głośno, kolorowo i radośnie.

Sylwester KapitańskiColumbus zaprasza na wyjątkowy Kapitański bal sylwestrowy! Zachęcamy, aby w szafach zostawić garnitury i suknie balowe, a do walizki zapakować pasiaste, marynarskie koszulki, sportowe koszule, koszulki polo i lekkie, zwiewne sukienki. Niech króluje swoboda i wygoda!

Na cały okres sylwestrowo-noworoczny przygotowaliśmy masę atrakcji. Zaprosimy Państwa na ognisko z pieczeniem kiełbasek, grochówką, lampką grzanego wina, kufelkiem piwa i szklaneczką cydru. Dzieciom czas wypełni bogaty program zajęć animacyjnych, którego przebojowym punktem będzie oczywiście osobny dla nich sylwestrowy bal, ale i kulig, zajęcia plastyczne, muzyczne, seanse bajkowe i filmowe…

Dawne transatlantyki oferowały wiele tras – od portu do portu. Dziś Algeciras, jutro Nowy Orlean, za chwilę Valparaiso. Przystanek w Port Santos i już płyniemy w stronę Dakaru. A dalej Capetown, Perth, Osaka czy daleki Murmańsk. A w każdym z nich – inna kuchnia, kultura, muzyka.

Nasz DJ zabierze Państwa w szaloną wyprawę przez świat muzycznych hitów – tych najnowszych, ale i znanych starszym pokoleniom. Na horyzoncie – szalona zabawa do białego rana! 🙂

Przed wizytą na parkiecie warto jednak zadbać o dobry nastrój. Na to patent (żeglarski rzecz jasna 🙂 ) ma Columbusowy bar. Okrętowy dzwon ogłosi jego otwarcie już o godzinie 17:00. I tu znajdą Państwo propozycje z różnych szerokości geograficznych: pojawi się Jack Daniel’s, szkocka whisky, Finlandia, Martini Bianco, trzy gatunki wybornego wina, a – jako polski akcent – wyśmienita wiśniówka. Wybór nie byłby jednak pełen, gdyby w barze nie pojawił się nasz sylwestrowy klasyk – czyli sekretny poncz, którego przyrządzanie nasz Columbusowy kapitan osobiście nadzoruje. A wszystko to – bez ograniczeń!


Sylwester z dziećmi nad morzemSylwester z dziećmi – powitaj  Nowy Rok nad morzem

Columbus jest miejscem rodzinnym, na pierwszym miejscu stawiamy więc małych naszych gości! Już o 18:00 zaprosimy ich na Bal Małych Marynarzy. Szef kuchni przygotuje dla nich specjalne menu, uwzględniające dziecięce gusta. Bardziej ucieszą się one na zupę pomidorową, fileciki drobiowe, frytki z solidną porcją ketchupu aniżeli na carpaccio wołowe czy owoce morza :). Wyjątkowa jest również i formuła balu – chcąc dać szansę wzniesienia toastu owocowym szampanem i najmłodszym z żeglarzy (którzy na koje wybiorą się wcześniej), pierwszy raz Nowy Rok powitamy już o godzinie 21:00 (wszak gdzieś zawsze jest północ 🙂 ), później o 22:00 i 23:00. O 24:00 pociechy dołączą do rodziców na wspaniały pokaz sztucznych ogni. Po północy najstarsze dzieci zaprosimy jeszcze – jeśli tylko starczy im sił 🙂 – na prawdziwą dyskotekę wśród dymów i świateł… A wszystko to pod troskliwym okiem Columbusowych animatorów.


Bal Małych Marynarzy - zabawa sylwestrowa dla dzieci

Na właściwy Bal zaprosimy Państwa do Sali restauracyjnej o godzinie 20:00. Columbusowy Szef Kuchni inspiracje zaczerpnie z kulinarnych światowych klasyków (tej nocy może on popuścić wodze fantazji 🙂 ). Bal rozpoczniemy czterodaniowym obiadem, a przez całą noc do dyspozycji Państwa stać będą bogate (gorące i zimne) bufety.

O północy poprosimy o założenie okryć i wszyscy wspólnie wyjdziemy na imponujący pokaz sztucznych ogni. Tuż po nim złożymy sobie życzenia wznosząc toasty szampanem! A dalej – szalona zabawa do białego rana!

Aby móc odespać nieco sylwestrową noc, miast serwowanych codziennie śniadania, obiadu i kolacji, pierwszego stycznia zaprosimy Państwa na brunch (od 9:30 do 13:00) oraz obiadokolację (od 17:00 do 20:00), które – jak wszystkie posiłki w Columbusie – przyjmą formę bogatych szwedzkich bufetów.


Pakiety sylwestrowe

Przygotowaliśmy szereg specjalnych pakietów sylwestrowo-noworocznych o różnej długości trwania (od 3 dób aż do tygodnia), z których skorzystać można w okresie pomiędzy 27 grudnia i 3 stycznia. Stosownie do Państwa oczekiwań, mogą Państwo wybrać się na krótki, nadmorski, sylwestrowy wypad bądź zamienić powitanie Nowego Roku w prawdziwe zimowe wakacje.

Tych z Państwa, których zawodowe obowiązki zmuszą do powrotu do domu już 1 stycznia uspokajamy – tego dnia wydłużamy dobę hotelową – aż do godziny 17:00…

Cena za cały pakiet dla jednej osoby wynosi:

 Sylwester nad morzem Długość pakietu 3 doby 4 doby 5 dób 6 dób Tydzień
W Apartamencie
Columbus, Rzymskim,
Rodzinnym Studio
Tarasowym* lub
Słonecznej Suicie
Panoramie
zajmowanej przez:
4 dorosłe
osoby
 729,90 zł 969,90 zł 1 164,90 zł 1 349,90 zł 1 509,90 zł
3 dorosłe
osoby
 839,90 zł 1 094,90 zł 1 304,90 zł 1 499,90 zł 1 679,90 zł
2 dorosłe
osoby
 999,90 zł 1 249,90 zł 1 474,90 zł 1 674,90 zł 1 869,90 zł
W Słonecznej Suicie
zajmowanej przez:
3 dorosłe
osoby
 694,90 zł 919,90 zł 1 099,90 zł 1 269,90 zł 1 424,90 zł
2 dorosłe
osoby
 789,90 zł 999,90 zł 1 194,90 zł 1 369,90 zł 1 529,90 zł

W cenach pakietów zawarte są noclegi w komfortowym Apartamencie, Studiu lub Suicie, komplet trzech posiłków dziennie (z wyjątkiem Nowego Roku, kiedy to zapraszamy na brunch i obiadokolację) i pakiet animacyjny dla dzieci i dorosłych. Dla dzieci mamy system zniżek. Maluchy młodsze niż 2 latka są naszymi gośćmi honorowymi, co rozumiemy w ten sposób, że z ich powodu nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Dzieci do 15 roku życia zapłacą natomiast jedynie 79,90 zł za dobę pobytu.

Sylwester nad morzem z Columbus

Prócz ceny pakietu poprosimy jedynie o dopłatę związaną z udziałem w balach sylwestrowych: 349,90 zł dla osoby bawiącej się podczas Balu dla dorosłych; 199,90 zł dla dziecka na Balu Małych Sylwestrowiczów; 299,90 zł dla dziecka, które ewentualnie zabiorą Państwo na bal dla dorosłych. W cenę balu dla dorosłych wliczone są już nielimitowane ilości markowych alkoholi.

Dla wszystkich z Państwa, którzy zdecydują się na rezerwację sylwestrowego pakietu mamy prezent w postaci 10% rabatu na wszystkie propozycje SPAlumbusa 🙂 .

Z dużą życzliwością traktujemy Państwa czworonożnych przyjaciół i zapraszamy wraz z nimi. Opłata za cały ich pobyt wynosi 49,90 zł za dobę i nie więcej niż promocyjne 199,90 zł. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc… Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.

Nie zostaną Państwo zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.).

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idącą pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek czy sanki. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.

W przypadku, gdyby zakres tej oferty nie spełniał w całości Państwa oczekiwań – zawsze możemy zaproponować coś indywidualnego – w oparciu o świąteczno-noworoczny cennik.

*Ofertą pakietową „Sylwester nad morzem” nie jest objęty jedynie Apartament Grandee i Rodzinne Studio Tarasowe z dwiema sypialniami.

 


Powitajmy w Columbusie Nowy Rok – to najlepszy sylwester nad morzem!