Majówka nad morzem

Długi weekend majowy nad morzem


Mamy olbrzymi zaszczyt zaprosić Państwa na Majówkę nad morze, do Rowów – kameralnej, wczasowej miejscowości. Jesteśmy położeni bezpośrednio przy wejściu na piaszczystą plażę, w pięknym, sosnowym, wydmowym lesie – oazie ciszy i spokoju. Pierwszy majowy weekend to tradycyjnie czas otwarcia letniego sezonu, rodzinnych wypadów nad morze. Wiosna już zawitała, zazieleniły się drzewa, wokół słychać śpiew ptaków, które wróciły do nas z zimowych wojaży. Pozbywamy się ciepłych kurtek, bluz, czapek i szalików – po raz pierwszy mamy sposobność zażyć promieni pięknego słońca. Z garaży wyjmujemy po raz pierwszy w tym roku rowery, deski windsurfingowe, pontony… Powitanie z Bałtykiem, odwiedziny pięknych, piaszczystych, niezatłoczonych plaż, rowerowe wycieczki po Słowińskim Parku Narodowym – to na pewno pomysł wart uwagi. Columbus gościnnie zaprasza!

Majówka nad morzem

Pakiety pobytowe „Majówka nad morzem”

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną, promocyjną ofertę pakietową „Majówka nad morzem” o długości od 2 do 4 dób. Skorzystać z niej mogą Państwo w okresie od 29 kwietnia do 3 maja. 

Są to pakiety z wyżywieniem obejmujące wynajęcie komfortowego apartamentu, studia bądź suity, program majówkowych animacji oraz korzystanie z bogatej infrastruktury. Pakiety rozpoczynają się kolacją w dniu przyjazdu i kończą śniadaniem w dniu wyjazdu. W pozostałe dni zapraszamy na trzy klasyczne posiłki: śniadanie, obiad i kolację. Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych Columbusowy Szef Kuchni codziennie zaprasza na swój autorski pomysł. Zupa Malucha to specjalnie miksowane warzywa (na życzenie z dodatkiem delikatnego mięsa). Zupa Malucha dostępna jest wcześniej niż obiad, bo już od godziny 12:00.

Zachowując maksymalną elastyczność zarówno wcześniej jak i później zapraszamy na zasadach opisanych w innych naszych promocjach. W kwietniu oferujemy pakiety Powitanie wiosny, w maju pakiety Columbus PLUS – PlażaLasUśmiechSłońce.


Animacje

Długi weekend majowy spędzimy na rodzinnych atrakcjach: zajęciach plastycznych, muzycznych, rekreacyjno-ruchowych, grach i konkursach, rodzinnym turnieju Mini Golfa,Weekend majowy nad morzem szlagierowym balu dziecięcym, spektaklu Teatru lalek, pokazach bajek i filmów, ognisku z kiełbaskami, grzanym winem, piwem i muzyką – a to tylko część zaplanowanych aktywności!

Pragnąc uprzyjemnić Państwu czas spędzany na świeżym powietrzu nieodpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy: rakiety, piłki, kijki do Nordic Walking, leżaki i parawany plażowe. Również nieodpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy – piłki, rakiety, lotki etc. etc.

Wykaz pakietów „Majówka nad morzem” znajdą Państwo poniżej. W ich cenie zawarte są już posiłki. Nie zostaną Państwo również zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.).

Cena za cały pakiet dla jednej osoby wynosi:

 

 Majówka nad morzemDługość pakietu2 doby3 doby4 doby
W Apartamencie
Columbus, Rodzinnym Studio
Tarasowym lub
Słonecznej Suicie
Panoramie
zajmowanej przez:
4 dorosłe
osoby
494,90 zł699,90 zł859,90 zł
3 dorosłe
osoby
569,90 zł799,90 zł964,90 zł
2 dorosłe
osoby
714,90 zł999,90 zł1 174,90 zł
W Apartamencie
Rzymskim lub
Rodzinnym Studio
Tarasowym z dwiema
sypialniami
zajmowanym przez:
4 dorosłe
osoby
524,90 zł749,90 zł909,90 zł
3 dorosłe
osoby
609,90 zł859,90 zł1 024,90 zł
2 dorosłe
osoby
774,90 zł1 079,90 zł1 254,90 zł
W Słonecznej Suicie
zajmowanej przez:
3 dorosłe
osoby
494,90 zł669,90 zł
2 dorosłe
osoby
604,90 zł849,90 zł
1 dorosłą
osobę
934,90 zł1 289,90 zł

W Columbusie dzieci traktowane są w wyjątkowy sposób – pociechy młodsze niż 12 lat zapłacą jedynie 99,90 zł za dobę (z kompletem posiłków). Dzieci młodsze niż 2 lata – naszych honorowych gości – zapraszamy gratis!

Mamy również specjalną ofertę dla bliskich osób, które odwiedzą Państwa w trakcie majówki w Columbusie w ramach pakietów promocyjnych. Otóż zapłacą one 199,90 zł za dobę pobytu. Cena ta zawiera już komplet posiłków dla nich.


Dla dzieci

Poza wyżej wspomnianymi animacjami majówkowymi, nasi najmłodsi goście mogą liczyć na:

  • bezpieczny, dwustrefowy plac zabaw,
  • „małpi gaj” – osłonięty na wypadek gorszej pogody świat szaleństw z tajemnymi przejściami, zjeżdżalnią i basenami z tysiącami kulek,
  • klub dziecięcy (czyli specjalną salę zabaw), wyposażony w mnóstwo zabawek, dmuchany zamek, materace, tablice, gry planszowe, kącik plastyczny, dziecięce instrumenty muzyczne, ale też automaty do gier, konsolę X-Box 360 + Kinect czy stół do ping-ponga,
  • pole do Mini Golfa,
  • nowoczesne, bezpieczne boiska – do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i badmintona,
  • duży batut,
  • ściankę do tenisa,
  • kąciki rysownicze – w restauracji i sali klubowo-barowej.

Kulkowe szaleństwo


Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu, telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu najwyższej jakości mebli, materiałów, wyposażenia. Na życzenie (nieodpłatnie) uzupełnimy wyposażenie o łóżeczko dziecięce, wanienkę, przewijak, podgrzewacz do butelek, czajnik. Bez kłopotu wstawimy suszarkę do bielizny, fotelik do karmienia czy zaślepki gniazdek elektrycznych…

Hotel nad morzem


Zwierzęta

Uprzejmie informujemy, że serdecznie zapraszamy Państwa wraz z czworonożnymi przyjaciółmi – koszt związany z ich wyjazdem wyniesie jedynie 49,90 zł za dobę, nie więcej jednak niż 199,90 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc… Rowy to jedna z nielicznych nadmorskich miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.


Dojazd

Gwiazdy morskieJeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.


Pragniemy zapewnić, że zrobimy wszystko, aby Państwa wypoczynek przebiegł w rodzinnej, sympatycznej atmosferze. Szczególną uwagę przykładamy do zapewnienia smacznych, obfitych posiłków oraz bardzo dobrych warunków spędzenia wakacji i zabawy dzieciom. Solennie obiecujemy zapewnić Państwu serwis na najwyższym poziomie.

Jeżeli mają Państwo oczekiwania lub potrzeby przekraczające zakres tych ofert – na przykład w zakresie terminów planowanego wyjazdu – zaproponujemy coś indywidualnego, dostosowanego do Państwa oczekiwań w oparciu o standardowy cennik.


Majówka nad morzem

Ofertą pakietową „Majówka nad morzem” nie jest objęty jedynie Apartament Grandee.

 


Do zobaczenia na plaży! Columbus Team…