Majówka nad morzem 2023

Długi weekend majowy nad morzem

Poniższa oferta ma charakter informacyjny. Nowe zaproszenie do spędzenia majówki nad morzem, przedstawimy Państwu w późniejszym terminie.


Mamy olbrzymi zaszczyt zaprosić Państwa na Majówkę nad morze, do Rowów – kameralnej, wczasowej miejscowości. Jesteśmy położeni bezpośrednio przy wejściu na piaszczystą plażę, w pięknym, sosnowym, wydmowym lesie – oazie ciszy i spokoju. Pierwszy majowy weekend to tradycyjnie czas otwarcia letniego sezonu, rodzinnych wypadów nad morze. Wiosna już zawitała, zazieleniły się drzewa, wokół słychać śpiew ptaków, które wróciły do nas z zimowych wojaży. Pozbywamy się ciepłych kurtek, bluz, czapek i szalików – po raz pierwszy mamy sposobność zażyć promieni pięknego słońca. Z garaży wyjmujemy po raz pierwszy w tym roku rowery, hulajnogi, rolki… Powitanie z Bałtykiem, odwiedziny pięknych, piaszczystych, niezatłoczonych plaż, rowerowe wycieczki po Słowińskim Parku Narodowym – to na pewno pomysł wart uwagi. Columbus gościnnie zaprasza!


Pakiety pobytowe „Majówka nad morzem”

Majówka nad morzem

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną, promocyjną ofertę pakietową „Majówka nad morzem” o długości od 4 do 9 dób. Skorzystać z niej mogą Państwo w okresie od 28 bądź od 29 kwietnia do 3 maja bądź do 6 czy nawet 7 maja.

Są to pakiety z wyżywieniem obejmujące wynajęcie komfortowego apartamentu, studia bądź suity, program majówkowych animacji dla dzieci oraz korzystanie z bogatej infrastruktury. Pakiety rozpoczynają się kolacją w dniu przyjazdu i kończą śniadaniem w dniu wyjazdu. W pozostałe dni zapraszamy na trzy klasyczne posiłki: śniadanie, obiad i kolację. Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych Columbusowy Szef Kuchni codziennie zaprasza na swój autorski pomysł. Zupa Malucha to specjalnie miksowane warzywa (na życzenie z dodatkiem delikatnego mięsa). Zupa Malucha dostępna jest wcześniej niż obiad, bo już od godziny 12:00.

Wypełnienie poniższych pól pozwoli w łatwy sposób poznać całkowity koszt Państwa wypoczynku w wybranym wariancie i terminie – podane kwoty są cenami za pobyt z pełnym wyżywieniem – trzema posiłkami dziennie. Nie zostaną Państwo również zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.).


Jeśli Chcą Państwo poznać całkowity koszt wypoczynku, prosimy o uzupełnienie poniższych pól:
Proszę wybrać najpierw planowaną datę przyjazdu, następnie datę wyjazdu.

Proszę wybrać ilość osób dorosłych, następnie ilość dzieci i zwierząt

Całkowity koszt Państwa wypoczynku:
Data przyjazdu Data wyjazdu Ilość dób pobytu Słoneczna Suita Apartament Columbus, Rodzinne Studio Tarasowe, Słoneczna Suita Panorama Apartament Rzymski lub Rodzinne Studio Tarasowe z dwiema sypialniami

W Columbusie dzieci traktowane są w wyjątkowy sposób – odpłatność za pobyt pociech młodszych niż 12 lat wynosi jedynie 99 zł za dobę (z kompletem posiłków) – wspomniana kwota została już wliczona w łączny koszt Państwa wypoczynku. Dzieci młodsze niż 2 lata – naszych honorowych gości – zapraszamy gratis!

Mamy również specjalną ofertę dla bliskich osób, które odwiedzą Państwa w trakcie majówki w Columbusie w ramach pakietów promocyjnych. Otóż zapłacą one 249 zł za dobę pobytu. Cena ta zawiera już komplet posiłków dla nich.

Tych z Państwa, którzy zapragną wcześniej rozpocząć majówkowy wypoczynek zachęcamy do skorzystania z promocyjnej, nadzwyczaj atrakcyjnej finansowo oferty pakietów Powitanie wiosny. Szczerze rekomendujemy połączenie dwóch wyjątkowych ofert. Daje to niezwykłą kombinację warunków i cen!

Tych z Państwa, którzy zechcieliby przedłużyć majówkowy wypoczynek bądź rozważyć inny jego termin, w maju bądź w czerwcu – zachęcamy do skorzystania z naszej promocyjnej oferty Pakietów Columbus PLUS.


Animacje

Długi weekend majowy spędzimy na rodzinnych atrakcjach: zajęciach plastycznych, muzycznych, rekreacyjno-ruchowych, grach i konkursach, rodzinnym turnieju Mini Golfa,Weekend majowy nad morzem szlagierowym balu dziecięcym, spektaklu Teatru lalek, pokazach bajek i filmów, ognisku z kiełbaskami, grzanym winem, piwem i muzyką – a to tylko część zaplanowanych aktywności! Przebojowym punktem będą na pewno Warsztaty Sztuk Wszelakich (zajęcia z garncarstwa, witrażownictwa, modelarstwa, tworzenia biżuterii…), na które dzieci zaprosimy w niedzielny poranek. Odwiedzi nas również Kino Sferyczne i zabierze naszych gości w odkrywczą podróż w najdalsze zakątki kosmosu.

Pragnąc uprzyjemnić Państwu czas spędzany na świeżym powietrzu nieodpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy: rakiety, piłki, kijki do Nordic Walking, leżaki i parawany plażowe. Również nieodpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy – piłki, rakiety, lotki etc. etc.


Majówka z dziećmi

Poza wyżej wspomnianymi animacjami majówkowymi, nasi najmłodsi goście mogą liczyć na:

  • bezpieczny, dwustrefowy plac zabaw,
  • „małpi gaj” – osłonięty na wypadek gorszej pogody świat szaleństw z tajemnymi przejściami, zjeżdżalnią i basenami z tysiącami kulek,
  • klub dziecięcy (czyli specjalną salę zabaw), wyposażony w mnóstwo zabawek, dmuchany zamek, materace, tablice, gry planszowe, kącik plastyczny, dziecięce instrumenty muzyczne, ale też automaty do gier, konsolę X-Box + Kinect czy stół do ping-ponga,
  • pole do Mini Golfa,
  • nowoczesne, bezpieczne boiska – do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i badmintona,
  • duży batut,
  • ściankę do tenisa,
  • kąciki rysownicze – w restauracji i sali klubowo-barowej.

Majówka z dziećmi


Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu, telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu najwyższej jakości mebli, materiałów, wyposażenia. Na życzenie (nieodpłatnie) uzupełnimy wyposażenie o łóżeczko dziecięce, wanienkę, przewijak, podgrzewacz do butelek, czajnik. Bez kłopotu wstawimy suszarkę do bielizny, fotelik do karmienia czy zaślepki gniazdek elektrycznych…

Hotel nad morzem


Zwierzęta

Uprzejmie informujemy, że serdecznie zapraszamy Państwa wraz z czworonożnymi przyjaciółmi – koszt związany z ich wyjazdem wyniesie jedynie 69 zł za dobę, nie więcej jednak niż 229 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc… Rowy to jedna z nielicznych nadmorskich miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.


Dojazd

Gwiazdy morskieJeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.


Pragniemy zapewnić, że zrobimy wszystko, aby Państwa wypoczynek przebiegł w rodzinnej, sympatycznej atmosferze. Szczególną uwagę przykładamy do zapewnienia smacznych, obfitych posiłków oraz bardzo dobrych warunków spędzenia majówki i zabawy dzieciom. Solennie obiecujemy zapewnić Państwu serwis na najwyższym poziomie.

Jeżeli mają Państwo oczekiwania lub potrzeby przekraczające zakres tych ofert – na przykład w zakresie terminów planowanego wyjazdu – zaproponujemy coś indywidualnego, dostosowanego do Państwa oczekiwań – zachęcamy do kontaktu.

Majówka nad morzem

Ofertą pakietową „Majówka nad morzem” nie jest objęty jedynie Apartament Grandee.

 

Do zobaczenia na plaży! Columbus Team…