Rodzinne Święta nad morzem

Oferta ma charakter informacyjny. Nowe zaproszenie do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia nad morzem przedstawimy Państwu w drugiej części roku.


Możemy już myśleć o Świętach Bożego Narodzenia! Czy możliwe jest upajenie się ich cudowną, rodzinną atmosferą, bez uciążliwych zakupów w zatłoczonych centrach handlowych, domowych porządków czy długich godzin spędzonych w kuchni? Oczywiście tak – serdecznie zapraszamy nad morze – do Columbusa! Wówczas lista przedświątecznych zadań stanie się znacznie krótsza – ograniczy się do tego, aby zabrać ze sobą dobry nastrój :). My z największą przyjemnością zadbamy o całą resztę! Święty Mikołaj wręczy dzieciom prezenty, zaprosimy Państwa na ciepłą, nastrojową Wigilię przy świecach i dźwiękach kolęd… Świąteczny nastrój i prawdziwie rodzinne Boże Narodzenie o krok od pustej, malowniczej, bałtyckiej plaży – jest w Państwa zasięgu! Kalendarz w tym roku bardzo nam sprzyja – Wigilia przypada w poniedziałek. Warto już w sobotę rozpocząć spokojne budowanie nastroju, ewentualnie niedzielnym wyjazdem wcześniej rozpocząć Święta. Wszystko po to, aby na maksymalnie długo poddać się świątecznemu nastrojowi!

Rodzinne święta nad morzem w Columbus

Rodzinne Święta nad morzem

W Columbusie zastaną Państwo świątecznie przystrojone wnętrza, prawdziwe, żywe choinki (również w Państwa apartamencie). Szef kuchni zadba o tradycyjne bożonarodzeniowe menu, świąteczne specjały i wypieki… Animatorzy wypełnią czas dzieci masą różnych atrakcji, a my wszyscy zrobimy, co w naszej mocy, by Święta Państwa – choć z dala od domu – upłynęły w rodzinnej, ciepłej atmosferze.

Magiczne święta nad morzem

Gdy na niebie rozbłyśnie pierwsza gwiazda zaprosimy Państwa na specjalną, uroczystą wieczerzę wigilijną. Nie zabraknie dzielenia się opłatkiem, sianka pod obrusem, wolnego miejsca dla strudzonego wędrowca. Odstępstwem od tradycji będzie jedynie liczba dań – fantazja Szefa kuchni nie pozwoli mu zamknąć się w skromnej liczbie dwunastu :). Columbus pozostaje w świetnych relacjach z pewnym brzuchatym, brodatym jegomościem, który niezawodnie nas odwiedzi! Wyjątkowo – tylko dla Columbusowych gości zagra na trąbce kolędy!


Świąteczne animacje

Okres Świąt i późniejszy – aż do Nowego Roku – wypełni bogaty program zajęć animacyjnych. Przedpołudnia to szereg dziecięcych zajęć tematycznych – będziemy śpiewać kolędy, przygotowywać ozdoby choinkowe, sprawdzać jak Święta spędzają rybki, foki i pingwiny, dekorować świąteczne pierniki, a w późniejszym, poświątecznym okresie również przygotowywać maski i stroje na dziecięcy bal sylwestrowy…

W I Dzień Świąt zaprosimy wszystkich Państwa na świąteczny kulig oraz „Kolędowanie z turoniem”. Jeden ze świątecznych wieczorów poświęcimy na specjalną ogniskową kolację połączoną z pieczeniem kiełbasek, grochówką, pieczonymi w żarze ziemniakami, kubkiem grzanego wina, kufelkiem piwa i szklaneczką cydru. Drugi – na seans świątecznego kina. Będziemy poszukiwać świątecznych skarbów, oglądać pokazy bajek. Ulepimy bałwana i urządzimy bitwę na śnieżki…… W II Dzień Świąt przed obiadem zapraszamy na nastrojowy spektakl „Wigilijna opowieść”, który wystawi Teatr lalek, a po południu na szlagierowe Balonowe Show.


Świąteczne pakiety pobytowe

Wigilia nad morzem - Święty Mikołaj i prezenty dla dzieciColumbus zaprasza na specjalnych, promocyjnych warunkach. Zachowując maksymalną elastyczność zapraszamy w okresie od 22 do 29 grudnia. Pakiety, które proponujemy mają różną długość trwania od trzech dób aż do tygodnia. Pozwala to przyjechać już przed Świętami – tym z Państwa, którym uda się gorączkę świątecznych zakupów załatwić wcześniej, a także pozostać dłużej, aby po prostu odsapnąć, poleniuchować, celebrować dłużej te rodzinne Święta. Oczywiście zapraszamy na jeszcze dłuższy zimowy wypoczynek. Wkrótce zaprezentujemy również ofertę pakietów sylwestrowo-noworocznych!

Wcześniejszy przyjazd umożliwi odsapnięcie po gorączce przedświątecznych zakupów, złapanie świątecznego ducha przed Wigilią, pozostanie dłużej – odpoczynek wtedy, gdy inni wrócą już do zawodowych obowiązków… Pakiety obejmują wynajęcie Apartamentu, Studia lub Suity, kolację w dniu przyjazdu, komplet trzech klasycznych posiłków każdego dnia oraz śniadanie ostatniego, a także uczestnictwo w bogatym programie zajęć i animacji. Prócz ceny pakietu poprosimy jedynie o dopłatę związaną z wigilijną wieczerzą. Jej cena wynosi 149,90 zł dla osoby. W cenę Wigilii oczywiście wliczone są już upominki dla dzieci wręczane przez najprawdziwszego Świętego Mikołaja.

Dla wszystkich z Państwa, którzy zdecydują się na rezerwację bożonarodzeniowego pakietu mamy świąteczny prezent w postaci 10% rabatu na wszystkie propozycje SPAlumbusa.

Cena za cały świąteczny pakiet dla jednej osoby wynosi:

Święta nad morzem Długość pakietu 3 doby 4 doby 5 dób 6 dób tydzień
W Apartamencie
Columbus, Rzymskim,
Rodzinnym Studio
Tarasowym* lub
Słonecznej Suicie
Panoramie
zajmowanej przez:
4 dorosłe
osoby
709,90 zł 929,90 zł 1119,90 zł 1299,90 zł 1454,90 zł
3 dorosłe
osoby
814,90 zł 1049,90 zł 1254,90 zł 1449,90 zł 1619,90 zł
2 dorosłe
osoby
959,90 zł 1199,90 zł 1419,90 zł 1619,90 zł 1799,90 zł
W Słonecznej Suicie
zajmowanej przez:
3 dorosłe
osoby
679,90 zł
884,90 zł
1064,90 zł
1234,90 zł
1389,90 zł
2 dorosłe
osoby
754,90 zł
964,90 zł
1149,90 zł
1319,90 zł
1474,90 zł

W Columbusie dzieci traktowane są w wyjątkowy sposób – odpłatność za pobyt pociech młodszych niż 12 lat wynosi jedynie 79,90 zł za dobę (z kompletem posiłków). Dzieci młodsze niż 2 lata – naszych honorowych gości – zapraszamy gratis!

Mamy również specjalną ofertę dla bliskich osób, które odwiedzą Państwa w trakcie Świąt w Columbusie w ramach pakietów promocyjnych. Otóż zapłacą one 199,90 zł za dobę pobytu. Cena ta zawiera już komplet posiłków dla nich.

Święta nad morzemOpłaty klimatyczne, opłaty za parking, internet, uzupełnienie wyposażenia apartamentu, studia czy suity w dziecięce drobiazgi typu łóżeczko, wanienka itp. itd. – zawarte są już w cenach.


Dla dzieci

Poza wyżej wspomnianymi animacjami świątecznymi, nasi najmłodsi goście mogą liczyć na:

  • bezpieczny, dwustrefowy plac zabaw,
  • „małpi gaj” – osłonięty na wypadek gorszej pogody świat szaleństw z tajemnymi przejściami, zjeżdżalnią i basenem z tysiącami kulek,
  • klub dziecięcy (czyli specjalną salę zabaw), wyposażony w mnóstwo zabawek, dmuchany zamek, materace, tablice, gry planszowe, kącik plastyczny, dziecięce instrumenty muzyczne, ale też i konsolę X-Box 360 + Kinect czy stół do ping-ponga,
  • pole do Mini Golfa,
  • nowoczesne, bezpieczne boiska – do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i badmintona,
  • duży batut,
  • ściankę do tenisa,
  • kąciki rysownicze – w restauracji i sali klubowo-barowej.

Dojazd

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idącą pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać sanki lub wózek. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.


Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu, telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu najwyższej jakości mebli, materiałów, wyposażenia.

Hotel nad morzem


Zwierzęta

Z największą przyjemnością będziemy gościli ulubione Państwa czworonogi. Opłata za ich pobyt to 49,90 zł za dobę, nie więcej jednak niż 199,90 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji.


W przypadku, gdyby zakres naszej świątecznej oferty nie spełniał w całości Państwa oczekiwań – zawsze możemy zaproponować coś indywidualnego – w oparciu o świąteczno-noworoczny cennik.

* Ofertą pakietową nie są objęte Apartament Grandee oraz Rodzinne Studio Tarasowe (z dwiema sypialniami).

 

Serdecznie zapraszamy i Wesołych Świąt! Columbus Team