Rodzinne Święta nad morzem

Poniższa oferta ma charakter informacyjny. Nowe zaproszenie do spędzenia Świąt nad morzem  przedstawimy Państwu w późniejszym terminie.

 

Możemy już myśleć o Świętach Bożego Narodzenia! Czy możliwe jest upajenie się ich cudowną, rodzinną atmosferą bez uciążliwych zakupów w zatłoczonych centrach handlowych, domowych porządków czy długich godzin spędzonych w kuchni? Oczywiście tak! Serdecznie zapraszamy nad morze – do Columbusa. Wówczas lista przedświątecznych zadań stanie się znacznie krótsza – ograniczy się do tego, aby zabrać ze sobą dobry nastrój 🙂 . My z największą przyjemnością zadbamy o całą resztę. Święty Mikołaj wręczy dzieciom prezenty, zaprosimy Państwa na nastrojową Wigilię przy świecach i dźwiękach kolęd… Świąteczny nastrój i prawdziwie rodzinne Boże Narodzenie o krok od pustej, malowniczej, bałtyckiej plaży – jest w Państwa zasięgu! Kalendarz w tym roku bardzo nam sprzyja – Wigilia przypada w czwartek. Naturalne wydaje sie celebrowanie Świąt do końca tygodnia, czyli niedzieli. A to po to, aby maksymalnie długo cieszyć się ich magią.

Rodzinne święta nad morzem w Columbus

Rodzinne Święta nad morzem

W Columbusie zastaną Państwo świątecznie przystrojone wnętrza, prawdziwe, żywe choinki (również w Państwa apartamencie). Szef kuchni zadba o tradycyjne bożonarodzeniowe menu, świąteczne specjały i wypieki… Animatorzy wypełnią czas dzieci masą różnych atrakcji, a my wszyscy zrobimy, co w naszej mocy, by Święta Państwa – choć z dala od domu – upłynęły w rodzinnej, ciepłej atmosferze.

Magiczne święta nad morzem

Gdy na niebie rozbłyśnie pierwsza gwiazda, czyli o godzinie 17:30 zaprosimy Państwa na specjalną, uroczystą wieczerzę wigilijną, którą każda z rodzin celebrować będzie przy własnym, zarezerwowanym wyłącznie dla niej stole. Nie zabraknie dzielenia się opłatkiem, sianka pod obrusem, wolnego miejsca dla strudzonego wędrowca. Odstępstwem od tradycji będzie jedynie liczba dań – fantazja Szefa kuchni nie pozwoli mu zamknąć się w skromnej liczbie dwunastu 🙂 . Columbus pozostaje w świetnych relacjach z pewnym brzuchatym, ubranym na czerwono, brodatym jegomościem, który niezawodnie nas odwiedzi! Wyjątkowo – tylko dla Columbusowych gości zagra na trąbce kolędy!


Świąteczne animacje

Okres Świąt i późniejszy – aż do Nowego Roku – wypełni bogaty program zajęć animacyjnych. Przedpołudnia to szereg dziecięcych zajęć tematycznych – będziemy stroić choinkę, śpiewać kolędy, przygotowywać ozdoby choinkowe, sprawdzać jak Święta spędzają rybki i pingwiny, dekorować świąteczne pierniki, a w późniejszym, poświątecznym okresie również przygotowywać maski i stroje na dziecięcy bal sylwestrowy…

W I Dzień Świąt zaprosimy wszystkich Państwa na „Kolędowanie z Turoniem”,  czyli wspólne przedkolacyjne śpiewanie kolęd. Na wieczór zaplanowaliśmy świąteczny, wirtualny turniej sportowy. W II Dzień Świąt zapraszamy na kulig! Popołudnie to „Wigilijna opowieść” spektakl Teatru lalek. Będziemy poszukiwać świątecznych skarbów, ulepimy bałwana, urządzimy bitwę na śnieżki…


Świąteczne pakiety pobytowe

Wigilia nad morzem - Święty Mikołaj i prezenty dla dzieciColumbus zaprasza na specjalnych, promocyjnych warunkach. Zachowując maksymalną elastyczność zapraszamy w okresie od 23 do 31 grudnia. Pakiety, które proponujemy mają różną długość trwania – od 3 aż do 8 dób. Pozwala to przyjechać już przed Świętami tym z Państwa, którym uda się gorączkę świątecznych zakupów załatwić wcześniej, a także pozostać dłużej, aby po prostu odsapnąć, poleniuchować, celebrować dłużej te rodzinne Święta. Oczywiście zapraszamy również i na dłuższy zimowy wypoczynek – połączony z sylwestrowym balem i powitaniem nowego – 2021 roku.

Wcześniejszy przyjazd da szansę ochłonąć po gorączce przedświątecznych zakupów, złapać świątecznego ducha przed Wigilią. Dłuższy pobyt to odpoczynek wtedy, gdy inni wrócą już do zawodowych obowiązków… Pakiety obejmują wynajęcie apartamentu, studia lub suity, kolację w dniu przyjazdu, komplet trzech klasycznych posiłków każdego dnia oraz śniadanie ostatniego, a także uczestnictwo w bogatym programie zajęć i animacji. Prócz ceny pakietu poprosimy jedynie o dopłatę związaną z wigilijną wieczerzą. Jej cena wynosi 149,90 zł dla osoby. W cenę Wigilii wliczone są prezenty dla dzieci wręczane przez najprawdziwszego Świętego Mikołaja.

Cena za cały świąteczny pakiet dla jednej osoby wynosi:

 

Święta nad morzem Długość pakietu 3 doby 4 doby 5 dób 6 dób 7 dób 8 dób
W Apartamencie
Columbus, Rzymskim,
Rodzinnym Studio
Tarasowym lub
Słonecznej Suicie
Panoramie
zajmowanej przez:
4 dorosłe
osoby
754,90 zł 954,90 zł 1154,90 zł 1349,90 zł 1539,90 zł 1729,90 zł
3 dorosłe
osoby
889,90 zł 1109,90 zł 1329,90 zł 1544,90 zł 1754,90 zł 1964,90 zł
2 dorosłe
osoby
1099,90 zł 1384,90 zł 1669,90 zł 1949,90 zł 2224,90 zł 2499,90 zł
W Słonecznej Suicie
zajmowanej przez:
3 dorosłe
osoby
714,90 zł
929,90 zł
1144,90 zł
1354,90 zł
1559,90 zł
1764,90 zł
 
2 dorosłe
osoby
899,90 zł
1134,90 zł
1369,90 zł
1599,90 zł
1824,90 zł
2049,90 zł
 

W Columbusie dzieci traktowane są w wyjątkowy sposób – odpłatność za pobyt pociech młodszych niż 12 lat wynosi jedynie 99,90 zł za dobę (z kompletem posiłków). Dzieci młodsze niż 2 lata – naszych honorowych gości – zapraszamy gratis!

Dysponujemy również dwoma nietypowymi, trzypokojowymi propozycjami. Cena w Rodzinnym Studio Tarasowym (z dwiema sypialniami) jest o 99,90 zł za dobę (łącznie, a nie dla osoby) wyższa niż w Rodzinnym Studio Tarasowym. Analogicznie w Apartamencie Grandee cena wzrasta o 149,90 zł za dobę w stosunku do ceny w Apartamencie Columbus.

Mamy również specjalną ofertę dla bliskich osób, które odwiedzą Państwa w trakcie Świąt w Columbusie w ramach pakietów promocyjnych. Otóż zapłacą one 219,90 zł za dobę pobytu. Cena ta zawiera już komplet posiłków dla nich.

Święta nad morzemOpłaty klimatyczne, opłaty za parking, internet, uzupełnienie wyposażenia apartamentu, studia czy suity w dziecięce drobiazgi typu łóżeczko, wanienka itp. itd. – zawarte są już w cenach.


Dla dzieci

Poza wyżej wspomnianymi animacjami świątecznymi, nasi najmłodsi goście mogą liczyć na:

  • bezpieczny, dwustrefowy plac zabaw,
  • „małpi gaj” – osłonięty na wypadek gorszej pogody świat szaleństw z tajemnymi przejściami, zjeżdżalnią i basenami z tysiącami kulek,
  • klub dziecięcy (czyli specjalną salę zabaw), wyposażony w mnóstwo zabawek, dmuchany zamek, materace, tablice, gry planszowe, kącik plastyczny, dziecięce instrumenty muzyczne, ale też i konsolę X-Box 360 + Kinect, automaty do gier czy stół do ping-ponga,
  • pole do Mini Golfa,
  • nowoczesne, bezpieczne boiska – do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i badmintona,
  • duży batut,
  • ściankę do tenisa,
  • kąciki rysownicze – w restauracji i sali klubowo-barowej.

Dojazd

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idącą pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać sanki lub wózek. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.


Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu, telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu dobrej jakości mebli, materiałów, wyposażenia.

Hotel nad morzem


Zwierzęta

Z największą przyjemnością będziemy gościli ulubione Państwa czworonogi. Opłata za ich pobyt to 49,90 zł za dobę, nie więcej jednak niż 299,90 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji.


W przypadku, gdyby zakres naszej świątecznej oferty nie spełniał w całości Państwa oczekiwań – zawsze możemy zaproponować coś indywidualnego – opierając się na cenniku. 

 

Serdecznie zapraszamy i Wesołych Świąt! Columbus Team