Przed pierwszym dzwonkiem 25.08-2.09

Dobiega już koniec wakacyjnej beztroski. Powoli w głowach pociech i ich rodziców krążyć już zaczynają zeszyty, piórniki, plecaki… Zanim jednak wybije dzwonek obwieszczający pierwszą lekcję, warto jeszcze zakosztować kąpieli – zarówno tych słonecznych jak i morskich, pooddychać jodem, naładować baterie i przygotować się na szkolny trud…

Wczasy nad morzem

 

Od 25 albo od 26 sierpnia do 2 września mamy dla Państwa promocyjne propozycje sympatycznego zaakcentowania końca szkolnych wakacji. Zapraszamy nad morze… Naprawdę warto!

Promocyjne ceny mają zastosowanie w przypadku, jeśli zdecydują się Państwo na pobyt z pełnym wyżywieniem.

Na finalną cenę Państwa wakacji złoży się suma kosztów – wynajęcia pokoju oraz gastronomii.

Od 25 sierpnia 
do 2 września
Od 26 sierpnia
 do 2 września
Cena wynajęcia Apartamentu Columbus – do 4 osób4 699,90 zł3 999,90 zł
Cena wynajęcia Apartamentu Rzymskiego – do 4 osób5 199,90 zł4 299,90 zł
Cena wynajęcia Rodzinnego Studia Tarasowego – do 4 osób4 699,90 zł3 999,90 zł
Cena wynajęcia Rodzinnego Studia Tarasowego z dwiema sypialniami – do 5 osób5 199,90 zł4 299,90 zł
Cena wynajęcia Słonecznej Suity – do 3 osób3 399,90 zł2 999,90 zł
Cena wynajęcia Słonecznej Suity Panoramy – do 4 osób4 699,90 zł3 999,90 zł
Cena wynajęcia Apartamentu Grandee – do 6 osób5 999,90 zł4 999,90 zł
Tygodniowy pakiet gastronomiczny – cena dla osoby699,90 zł599,90 zł
Dla dzieci młodszych niż 12 lat mamy zniżkę 50% na ceny posiłków. Nocleg dodatkowego dziecka w apartamencie, studiu lub suicie kosztuje 59,90 zł za dobę – do 26 sierpnia, później – 39,90 zł. Nocleg dodatkowej osoby dorosłej – odpowiednio 99,90 zł albo 59,90 zł.
Naszych najmłodszych gości (dzieci młodsze niż 2 lata) zapraszamy za darmo.

Pakiet gastronomiczny to trzy posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolacja. Pakiet rozpoczyna się kolacją, kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.


Nie zostaną Państwo zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.).


Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu (w technologii wi-fi), telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu najwyższej jakości mebli, materiałów, wyposażenia. Na życzenie (nieodpłatnie) uzupełnimy wyposażenie o łóżeczko dziecięce, wanienkę, przewijak, podgrzewacz do butelek, czajnik. Bez kłopotu wstawimy suszarkę do bielizny, fotelik do karmienia, elektroniczną nianię czy zaślepki gniazdek elektrycznych…

Pragnąc uprzyjemnić Państwu czas spędzany na plaży zadbaliśmy o to, aby do Państwa dyspozycji postawić leżaki i parawany. Również nieodpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy – piłki, rakiety, lotki etc. etc.


Zwierzęta

Z największą przyjemnością będziemy gościli Państwa czworonożnych przyjaciół. Opłata za ich wakacje to 49,90 zł za dobę, nie więcej jednak niż 299,90 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc. Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.


Dojazd

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.


Jeżeli Państwa oczekiwania przekraczają zakres tej oferty zawsze możemy zaproponować coś indywidualnego – w oparciu o nasz podstawowy cennik.


Gorąco zapraszamy na wczasy nad morzem! Columbus Team