Powitanie wiosny – wakacje w kwietniu 2021

Wiosna nad morzem – wakacje w kwietniu

Serdecznie Państwa zapraszamy do pozbycia się ciepłych kurtek i płaszczy. Czapki i rękawice niech zostaną na dnie szafy! Ucieknijmy z zatłoczonego miasta i powitajmy ciepło, słońce… Spędzenie kilku wiosennych dni nad Bałtykiem, w absolutnej, niczym niezakłóconej ciszy, w miejscu ekologicznie czystym – to pomysł wart rozważenia!


Wakacje w kwietniuMyślimy już wiosennymi kategoriami! Czekamy, by bociany wróciły z zimowych wojaży – chcemy wierzyć, że dotrą do nas w komplecie i bezpiecznie. Wakacje w kwietniu to fantastyczny pomysł – jest to wyśmienity czas na relaks na Wybrzeżu. Przyroda budzi się do życia, piękną, nieśmiałą zielenią okrywają się drzewa. Pierwszymi kolorami cieszą nas wiosennie rozkwitające kwiaty. Niesamowite wrażenie robią puste plaże oraz cisza, którą w Rowach może zakłócić tylko szum morza i krzyki mew…  Dźwięków morskich fal nie zagłuszają odgłosy innych plażowiczów, każda osoba spotkana na plaży ukłoni się, uśmiechnie. Sąsiedztwo Słowińskiego parku narodowego – światowego rezerwatu biosfery – skutkuje tym, iż na spacerze łatwiej dojrzeć sarnę czy wiewiórkę aniżeli spotkać innych spacerowiczów.

Wiosna nad morzem to okres, kiedy w nadmorskim powietrzu występują najwyższe stężenia jodu. Jodoterapia korzystnie wpływa na dziecięce organizmy…


Kwiecień nad morzem

Pakiety „Powitanie wiosny”

Z myślą o Państwu przygotowaliśmy specjalne, promocyjne, wiosenne pakiety z wyżywieniem – o długości od dwóch do sześciu dób. Oczywiście dłuższy pobyt również jest możliwy. Pakiety można z sobą łączyć. Mają one zastosowanie w okresie pomiędzy 6 a 30 kwietnia

Pakiety obejmują wynajęcie komfortowego apartamentu, studia bądź suity, komplet posiłków, korzystanie z bogatej infrastruktury oraz sporo prezentów i niespodzianek.

Rozpoczynają się one kolacją w dniu przyjazdu i kończą śniadaniem w dniu wyjazdu. W pozostałe dni zapraszamy na trzy klasyczne posiłki: śniadanie, obiad i kolację. Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych Columbusowy Szef Kuchni codziennie zaprasza na swój autorski pomysł. Zupa Malucha to specjalnie miksowane warzywa (na życzenie z dodatkiem delikatnego mięsa). Zupa Malucha dostępna jest wcześniej niż obiad, bo już od godziny 12:00.


Upominki

Na miłe powitanie podejmiemy Państwa welcome drinkiem lub kufelkiem piwa. W prezencie otrzymają Państwo również rodzinną, godzinną, prywatną sesję w jacuzzi, partię Mini Golfa oraz możliwość korzystania z wypożyczalni rowerów. Te klasyczne udostępnimy Państwu nieodpłatnie bez ograniczeń, a prócz tego będą mogli Państwo zabrać na testową, półgodzinną przejażdżkę ekologiczny rower elektryczny, bądź na godzinną – Columbusową rikszę.


Wykaz kwietniowych pakietów znajdą Państwo poniżej. Ceny dotyczą całego wyjazdu. W koszcie pakietu zawarte są już posiłki oraz wspomniane powyżej upominki. Nie zostaną Państwo również zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.).
Cena za cały pakiet dla jednej osoby wynosi:

Powitanie wiosny!
 2 doby 3 doby 4 doby 5 dób 6 dób 7 dób

W Apartamencie
Columbus, Rzymskim
Rodzinnym Studio
Tarasowym* lub
Słonecznej Suicie Panoramie
zajmowanej przez:
 4 osoby dorosłe
 279,90 zł 414,90 zł    549,90 zł    684,90 zł    819,90 zł    954,90 zł
 3 osoby dorosłe
 299,90 zł 444,90 zł    589,90 zł    734,90 zł    879,90 zł1 024,90 zł
 2 osoby dorosłe
 369,90 zł 539,90 zł    709,90 zł    884,90 zł 1 044,90 zł1 204,90 zł
 1 osoba dorosła
 569,90 zł 839,90 zł 1 114,90 zł 1 389,90 zł 1 659,90 zł1 929,90 zł
W Słonecznej Suice
zajmowanej przez:
 3 osoby dorosłe
 279,90 zł 409,90 zł    544,90 zł    679,90 zł    809,90 zł    939,90 zł
 2 osoby dorosłe
 334,90 zł 499,90 zł    664,90 zł    829,90 zł    994,90 zł 1 159,90 zł
 1 osoba dorosła
 414,90 zł 624,90 zł    829,90 zł 1 034,90 zł 1 239,90 zł 1 444,90 zł
Pakiet dziecięcy
 164,90 zł 239,90 zł    314,90 zł    389,90 zł    454,90 zł    519,90 zł

W Columbusie dzieci traktowane są w wyjątkowy sposób – pociechy młodsze niż 12 lat zapraszamy na promocyjnych warunkach widocznych w tabeli. Dzieci młodsze niż 2 lata – naszych honorowych gości – zapraszamy gratis!

Mamy również specjalną ofertę dla bliskich osób, które odwiedzą Państwa w trakcie spędzania wakacji w kwietniu w Columbusie, w ramach pakietów Powitanie wiosny. Otóż zapłacą one 149,90 zł za dobę pobytu. Cena ta zawiera już komplet posiłków dla nich.


Plaża wiosnąfot. Rafał Demski


 Wakacje z dziećmi w kwietniu

Państwa pociechy mogą liczyć na:

  • klub dziecięcy (czyli specjalną salę zabaw), wyposażony w mnóstwo zabawek, dmuchany zamek, materace, tablice, gry planszowe, kącik plastyczny, dziecięce instrumenty muzyczne, ale też i konsolę X-Box 360 + Kinect, automaty do gier  czy stół do ping-ponga,
  • bezpieczny, dwustrefowy plac zabaw,
  • „małpi gaj” – osłonięty na wypadek gorszej pogody świat szaleństw z tajemnymi przejściami, zjeżdżalnią i basenami z tysiącami kulek,
  • pole do Mini Golfa,
  • nowoczesne, bezpieczne boiska – do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i badmintona,
  • duży batut,
  • ściankę do tenisa,
  • kąciki rysownicze – w restauracji i sali klubowo-barowej.

Columbus kulki


Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu (w technologii wi-fi), telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu najwyższej jakości mebli, materiałów, wyposażenia. Na życzenie (nieodpłatnie) uzupełnimy wyposażenie o łóżeczko dziecięce, wanienkę, przewijak, podgrzewacz do butelek, czajnik. Bez kłopotu wstawimy suszarkę do bielizny, fotelik do karmienia czy zaślepki gniazdek elektrycznych…

Pragnąc uprzyjemnić Państwu czas spędzany na plaży zadbaliśmy o to, aby do Państwa dyspozycji postawić leżaki i parawany. Również nieodpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy – piłki, rakiety, lotki etc. etc.

Apartamenty nad morzem


Wakacje w kwietniu z psem

Uprzejmie informujemy, że serdecznie zapraszamy Państwa wraz z czworonożnymi przyjaciółmi – koszt związany z ich wyjazdem wyniesie jedynie 49,90 zł za dobę, nie więcej jednak niż 149,90 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc… Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.


Dojazd

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.


Zapewniamy solennie, że zrobimy wszystko, aby Państwa wiosenne wakacje przebiegły w rodzinnej, sympatycznej atmosferze. Szczególną uwagę przykładamy do zapewnienia smacznych, obfitych posiłków oraz bardzo dobrych warunków spędzenia wakacji i zabawy dzieciom. Obiecujemy zapewnić Państwu serwis na najwyższym poziomie.

 

Wiosna nad morzemfot. Rafał Demski

*Ofertą pakietową „Wiosna nad morzem” nie są objęte Apartament Grandee oraz Rodzinne Studio Tarasowe (z dwiema sypialniami).


Columbus zaprasza na wakacje w kwietniu!