Wakacje w październiku

Nad Bałtykiem wciąż zielono!

Październik, a w szczególności jego pierwsza połowa  to wyśmienity okres do wypadów nad Bałtyk dla osób, które pragną w ciszy i spokoju napawać się jego urokiem… W głębi lądu we znaki zaczynają się już dawać pierwsze poranne chłody, natomiast jesienią morze oddaje nagromadzone w lecie ciepło. Temperatury są tu wciąż sympatyczne, dni, wieczory i noce zaskakująco ciepłe. O tej porze roku zazwyczaj to właśnie nad Bałtykiem notujemy najwyższe temperatury w kraju. Wydmowe sosny – zawsze są zielone. To ostatnia szansa, aby zatrzymać obraz mijającego już lata…


Wakacje w październiku stwarzają również najlepsze warunki do jodoterapii – w powietrzu występują wówczas najwyższe stężenia jodu, co korzystnie wpływa na nasze organizmy. Szumu fal nie zagłuszają odgłosy innych wczasowiczów, każda osoba spotkana na plaży, na której wciąż można złapać trochę słońca – ukłoni się, uśmiechnie… To teraz w niezakłócony sposób obserwować można rybaków wracających z morza, wsłuchiwać się w charakterystyczne piski wydawane przez mewy. Częściej dojrzymy mniej widoczne w czasie letniego najazdu turystów wiewiórki i sarny. W okolicznych lasach mamy wyjątkową obfitość grzybów. Możemy rzucić kilka pożegnalnych myśli bocianom, które już obrały kurs na południe. Cisza w bezwietrzne dni jest wyjątkowa…To naprawdę niezwykle urokliwy czas. Zachęcamy do wykorzystania ostatniej szansy do obcowania z Bałtykiem w ciepłych promieniach słońca… Przez kilka najbliższych miesięcy będziemy tęsknić za taką pogodą!

Wakacje jesieniąfot. Rafał Demski

Jeżeli mają Państwo ochotę napawać się urokiem dziewiczych, wyludnionych, bałtyckich plaż, wybrać się na rowerową wycieczkę po malowniczym Słowińskim Parku Narodowym, a może po prostu w ciszy, z przymkniętymi oczami powsłuchiwać się w kojący szum fal – z przyjemnością weźmiemy odpowiedzialność za Państwa nadmorski, jesienny wypoczynek!


Pakiety na wakacje w październiku

Z myślą o Państwu przygotowaliśmy specjalne, promocyjne, pakiety z wyżywieniem – o długości od dwóch do sześciu dób, z których skorzystać można w terminach:

  • od 4 do 10 października,
  • od 11 do 25października.

Obejmują one wynajęcie komfortowego apartamentu, studia bądź suity, komplet posiłków, korzystanie z bogatej infrastruktury oraz sporo prezentów i niespodzianek.

Pakiety rozpoczynają się kolacją w dniu przyjazdu i kończą śniadaniem w dniu wyjazdu. W pozostałe dni zapraszamy na trzy klasyczne posiłki: śniadanie, obiad i kolację. Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych Columbusowy Szef Kuchni codziennie zaprasza na swój autorski pomysł. Zupa Malucha to specjalnie miksowane warzywa (na życzenie z dodatkiem delikatnego mięsa). Dostępna jest wcześniej niż obiad, bo już od godziny 12:00.

Nadmorska przyrodafot. Rafał Demski


Upominki

Na miłe powitanie podejmiemy Państwa welcome drinkiem lub kufelkiem piwa. W prezencie otrzymają Państwo również rodzinną, godzinną, prywatną sesję w jacuzzi, partię Mini Golfa oraz możliwość korzystania z wypożyczalni rowerów. Te klasyczne udostępnimy Państwu nieodpłatnie bez ograniczeń, a prócz tego będą mogli Państwo zabrać na testową, półgodzinną przejażdżkę ekologiczny rower elektryczny, bądź na godzinną – Columbusową rikszę.


Wykaz pakietów na jesienne wakacje znajdą Państwo poniżej. Dotyczą one całego wyjazdu. W ich cenie zawarte są już posiłki oraz wspomniane powyżej upominki. Nie zostaną Państwo również zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.).

Wszystkie podane poniżej ceny dotyczą jednej osoby:

Nad Bałtykiem wciąż zielono! 2 doby 3 doby 4 doby   5 dób   6 dób
W Apartamencie
Columbus, Rzymskim,
Rodzinnym Studio
Tarasowym* lub
Słonecznej Suicie Panoramie
zajmowanej przez:
4 dorosłe
osoby
 279,90 zł 399,90 zł 519,90 zł 639,90 zł 749,90 zł
3 dorosłe
osoby
 299,90 zł 449,90 zł 589,90 zł 719,90 zł 849,90 zł
2 dorosłe
osoby
 369,90 zł 539,90 zł 709,90 zł 869,90 zł 999,90 zł
1 dorosła
osoba
 539,90 zł 839,90 zł 1 079,90 zł 1 309,90 zł 1 519,90 zł
W Słonecznej Suicie
zajmowanym przez:
3 dorosłe
osoby
 259,90 zł 409,90 zł 549,90 zł 669,90 zł 789,90 zł
2 dorosłe
osoby
 309,90 zł 489,90 zł 639,90 zł 779,90 zł 909,90 zł
1 dorosła
osoba
 379,90 zł 614,90 zł 859,90 zł 1 114,90 zł 1 374,90 zł
Pakiet dziecięcy
 164,90 zł 239,90 zł 304,90 zł 369,90 zł 429,90 zł
Jesień to znakomity czas na wakacje nad morzem

fot. Rafał Demski

W Columbusie dzieci traktowane są w wyjątkowy sposób – pociechy młodsze niż 12 lat zapraszamy na promocyjnych warunkach widocznych w tabeli. Dzieci do lat 2 – naszych honorowych gości – zapraszamy gratis!

Mamy również specjalną ofertę dla bliskich osób, które odwiedzą Państwa w trakcie spędzania październikowych wakacji w Columbusie w ramach oferty pakietowej. Otóż zapłacą one 149,90 zł za dobę pobytu. Cena ta zawiera już komplet posiłków dla nich.


Dojazd

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.


Dla dzieci

Państwa pociechy mogą liczyć na:

  • klub dziecięcy (czyli specjalną salę zabaw), wyposażony w mnóstwo zabawek, dmuchany zamek, materace, tablice, gry planszowe, kącik plastyczny, dziecięce instrumenty muzyczne, ale też i konsolę X-Box 360 + Kinect czy stół do ping-ponga,
  • bezpieczny, dwustrefowy plac zabaw,
  • „małpi gaj” – osłonięty na wypadek gorszej pogody świat szaleństw z tajemnymi przejściami, zjeżdżalnią i basenem z tysiącami kulek,
  • pole do Mini Golfa,
  • nowoczesne, bezpieczne boiska – do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i badmintona,
  • duży batut,
  • ściankę do tenisa,
  • kąciki rysownicze – w restauracji i sali klubowo-barowej.

Columbus kulki


Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu (w technologii wi-fi), telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu najwyższej jakości mebli, materiałów, wyposażenia. Na życzenie (nieodpłatnie) uzupełnimy wyposażenie o łóżeczko dziecięce, wanienkę, przewijak, podgrzewacz do butelek, czajnik. Bez kłopotu wstawimy suszarkę do bielizny, fotelik do karmienia czy zaślepki gniazdek elektrycznych…

Pragnąc uprzyjemnić Państwu czas spędzany na świeżym powietrzu nieodpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy: rakiety, piłki, kijki do Nordic Walking, leżaki i parawany plażowe.

Hotel nad morzem

 


Zwierzęta

Uprzejmie informujemy, że serdecznie zapraszamy Państwa wraz z czworonożnymi przyjaciółmi – koszt związany z ich wyjazdem wyniesie jedynie 49,90 zł za dobę, nie więcej jednak niż 149,90 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc… Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.


Pragniemy zapewnić, że zrobimy wszystko, aby Państwa jesienny wypoczynek przebiegł w rodzinnej, sympatycznej atmosferze. Szczególną uwagę przykładamy do zapewnienia smacznych, obfitych posiłków oraz bardzo dobrych warunków spędzenia wakacji i zabawy dzieciom. Solennie obiecujemy zapewnić Państwu serwis na najwyższym poziomie.

fot. Rafał Demski

*Ofertą pakietową nie są objęte Apartament Grandee oraz Rodzinne Studio Tarasowe (z dwiema sypialniami).


Serdecznie zapraszamy na wakacje w październiku…