Ferie nad morzem z dziećmi

W okresie od 8 stycznia do 6 kwietnia mamy zaplanowaną przerwę techniczną, którą wykorzystamy na przeprowadzenie prac o charakterze konserwacyjnym i remontowym (niezbędnych, aby oferowany standard był na najwyższym poziomie). Serdecznie zapraszamy poczynając od Świąt Wielkanocnych, tj. od 6 kwietnia.


Mamy olbrzymi zaszczyt zaprosić Państwa na Ferie nad morzem. Ferie zimowe to czas, który specjalnie poświęcamy dzieciom. Przewidzieliśmy dla nich mnóstwo atrakcji i bogaty program zajęć animacyjnych. Dzieci w wieku szkolnym odpoczną i zregenerują siły do dalszej nauki; ich młodsze rodzeństwo ma szansę na dobrą zabawę. To właśnie nad Bałtykiem Państwa pociechy nabiorą odporności, korzystając z krystalicznie czystego, nasyconego jodem powietrza, w trakcie mroźnych, pogodnych, słonecznych, zimowych wyży atmosferycznych. Jak nigdy w roku – cała plaża będzie tylko dla Państwa :).

Ferie nad morzem


Ferie nad morzem – promocyjne pakiety

Przygotowaliśmy dla Państwa promocyjne pakiety „Ferie nad morzem” o różnej długości – od 2 do 7 dób (noclegów). Oczywiście dłuższy pobyt również jest możliwy – pakiety można ze sobą łączyć. Na nadmorskie ferie z dziećmi zapraszamy Państwa w okresie od 28 stycznia do 20 lutego.

Pakiety obejmują wynajęcie komfortowego apartamentu, studia lub suity, znakomity serwis gastronomiczny (trzy klasyczne posiłki dziennie) oraz bogaty program zajęć animacyjnych dla dzieci. Nie zostaną Państwo również zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za doposażenie pokoju w dziecięce gadżety.

Pakiety rozpoczynają się kolacją w dniu przyjazdu i kończą śniadaniem w dniu wyjazdu. W pozostałe dni zapraszamy na trzy klasyczne posiłki: śniadanie, obiad i kolację. Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych Columbusowy Szef Kuchni codziennie zaprasza na swój autorski pomysł. Zupa Malucha to specjalnie miksowane warzywa (na życzenie z dodatkiem delikatnego mięsa). Zupa Malucha dostępna jest wcześniej niż obiad, bo już od godziny 12:00.

W Columbusie dzieci traktowane są w wyjątkowy sposób! W tym wyjątkowym okresie dzieci do lat 4 – naszych honorowych gości – zapraszamy gratis! Pociechy od 4 do 15 lat zapraszamy natomiast na promocyjnych zasadach. Koszt ich wypoczynku zawarty jest w podanych łącznych cenach.


Jeśli Chcą Państwo poznać całkowity koszt wypoczynku, prosimy o uzupełnienie poniższych pól:
Proszę wybrać najpierw planowaną datę przyjazdu, następnie datę wyjazdu.

Proszę wybrać ilość osób dorosłych, następnie ilość dzieci i zwierząt

Całkowity koszt Państwa wypoczynku:
Data przyjazdu Data wyjazdu Ilość dób pobytu W Słonecznej Suicie W Apartamencie Columbus, Apartamencie Rzymskim, Rodzinnym Studiu Tarasowym lub Słonecznej Suicie Panoramie

Mamy również specjalną ofertę dla bliskich osób, które odwiedzą Państwa w ramach pakietów promocyjnych. Otóż zapłacą one 169 zł za dobę pobytu. Cena ta zawiera już komplet posiłków dla nich.


Propozycje 3-pokojowe

Dysponujemy również dwoma nietypowymi, trzypokojowymi propozycjami. Cena w Rodzinnym Studio Tarasowym (z dwiema sypialniami) jest o 99 zł za dobę (łącznie, a nie dla osoby) wyższa niż w Rodzinnym Studio Tarasowym. Analogicznie w Apartamencie Grandee cena wzrasta o 149 zł za dobę w stosunku do ceny w Apartamencie Columbus.


Animacje dla dzieci

W całym okresie objętym promocyjną ofertą pakietową zapraszamy Państwa pociechy  do zabaw w Klubie Dziecięcym (w godzinach od 10:00 do 18:00 z dwugodzinną przerwą na drzemkę dla najmłodszych pomiędzy godzinami 13:00 a 15:00). Nasi animatorzy przygotują wiele dziecięcych atrakcji: zajęcia plastyczne, multimedialne, muzyczne, rekreacyjno-ruchowe, gry i konkursy. Podobnie jak dzieci – nasz animator sportów zimowych ma ogromną nadzieję, że dopisze pogoda i wspólnie z dziećmi ulepi dziesiątki bałwanów i igloo. Największym marzeniem zawsze pozostaje wspólny kulig – liczymy, że zima dopisze :).

Zapewniamy również bogaty program zajęć animacyjnych obejmujący pomiędzy innymi:

  • Przebojowe Warsztaty sztuk wszelakich (zajęcia z garncarstwa, witrażownictwa, modelarstwa, tworzenia biżuterii…)
  • Przedstawienie Teatru Lalek „Frajda”
  • Rodzinne warsztaty kulinarne z szefem kuchni
  • Balonowe Show bądź pokaz iluzji
  • Kino bajkowe
  • Rodzinna Zumba
  • Bal dla dzieci
  • Wirtualne turnieje sportowe
  • Rodzinne ognisko z pieczeniem kiełbasek i grzanym winem

Klub dziecięcy - atrakcje na ferie dla dzieci


Dojazd

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.


Zwierzęta

Uprzejmie informujemy, że mogą Państwo zabrać Państwa czworonożnych przyjaciół – koszt związany z ich wyjazdem wyniesie jedynie 59 zł za dobę – nie więcej jednak niż 189 zł za cały wyjazd. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc…


Pragniemy zapewnić, że zrobimy wszystko, aby Państwa ferie nad morzem przebiegły w rodzinnej, sympatycznej atmosferze. Szczególną uwagę przykładamy do zapewnienia smacznych, obfitych posiłków oraz bardzo dobrych warunków spędzenia wypoczynku i zabawy dzieciom. Solennie obiecujemy zapewnić Państwu serwis na najwyższym poziomie.

Ferie nad morzem z dziećmi – gorąco zapraszamy! Columbus Team