Bon turystyczny

Bon turystyczny – wykorzystaj go w Columbusie!

Serdecznie zachęcamy do zrealizowania bonu turystycznego w Columbusie. Tym z Państwa, którzy zwlekali z ich wykorzystaniem przypominamy, że bony turystyczne będą ważne do końca marca 2023 roku.

Warto podkreślić, że realizację bonu turystycznego w Columbusie mogą Państwo również traktować jako płatność za wypoczynek, który będzie miał miejsce w przyszłości. Kwota, którą przyjmiemy w ramach płatności bonem obniży ostateczną należność za Państwa wypoczynek – na przykład podczas wakacji w kwietniu, w maju, czy też podczas wakacji w 2023 albo w 2024 roku.

Aktywacja bonu turystycznego

Aktywowanie bonu turystycznego nie będzie dla Państwa żadnym kłopotem. Wszelkie szczegóły dotyczące aktywacji bonu turystycznego znajdą Państwo na na stronach ZUS.

Płatność bonem turystycznym

Sama realizacja płatności bonem turystycznym może się odbyć telefonicznie – zachęcamy do kontaktu, potrwa to zaledwie 2-3 minuty. Prosimy tylko o przygotowanie kodu płatności (16-znakowy, alfanumeryczny).

Jak wykorzystać bon turystyczny w Columbusie

Oprócz oferty hotelowej w ramach klasycznego cennika, praktycznie w każdym okresie mamy przygotowaną promocyjną, atrakcyjną ofertę na rodzinny wypoczynek. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ich detalami. Poniższa lista przedstawia wszystkie tegoroczne oferty pakietowe:

Gdzie można wykorzystać bon turystyczny

Columbus serdecznie zaprasza!