Apartamenty Rzymskie

To propozycja inna niż pozostałe. Prawdziwy letni dom tuż przy plaży. Są to 4 przestronne apartamenty położone na parterze.

Każdy z nich ma osobne wejście prowadzące przez 30-metrowy taras ziemny. Wnętrze apartamentu stanowi przytulna sypialnia, komfortowy salon oraz nowoczesna, przestronna łazienka. Sypialnia jest oddzielona od salonu szerokimi rozsuwanymi drzwiami, które po otwarciu dają wyjątkową przestrzeń. W zależności od Państwa oczekiwań sypialnia może zawierać duże łoże małżeńskie lub dwa pojedyncze łóżka. W salonie dodatkowo mamy dwie dwuosobowe rozkładane sofy, gdzie w razie potrzeby wygodnie wyśpią się dodatkowe 4 osoby.

Prócz tego: dwa 40″ odbiorniki telewizyjne LED, bezprzewodowy dostęp do internetu,  telefon, mała lodówka, biurko-toaletka, ława, dwie szafy. Znajdziecie Państwo w apartamencie nieodpłatnie stawiany do dyspozycji sejf. Atutem jest dający poczucie prywatności, słoneczny taras ziemny, będący idealnym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu, doskonalenia opalenizny, zabaw z dziećmi albo małego party przy grillu.

Apartamenty zostały zaprojektowane bez barier architektonicznych, co umożliwia wygodny pobyt osobom niepełnosprawnym. Lokalizacja apartamentów Rzymskich po południowo-zachodniej, słonecznej stronie dodatkowo oznacza, że rodzice mogą obserwować dzieci na Placu Zabaw bez wychodzenia z tarasu. To najlepsza opcja dla miłośników nadmorskiej przyrody, aktywnego trybu życia czy rodzin z dziećmi. Apartamenty Rzymskie to połączenie wszystkich zalet apartamentu hotelowego z najlepszymi cechami nadmorskiego, luksusowego bungalowu.

Apartamenty Rzymskie utrzymane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, urządzone przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, mebli, wyposażenia.

Jeden z apartamentów dodatkowo został wyposażony w garderobę, co szczególnie predestynuje go do spędzenia dłuższych wakacji.