Apartament Grandee

W naszej ofercie to odpowiednik apartamentu admiralskiego. Duży salon, dwie osobne sypialnie, nowoczesna łazienka, wyposażony aneks kuchenny (pomyślany raczej jako kącik kawowy, niż miejsce przygotowywania wielodaniowego bankietu) gwarantują najwyższy standard oraz wygodę.

Wyposażenie, meble, zastosowane materiały i wykładziny są najwyższej klasy. W sypialniach znajdziemy łoże małżeńskie lub dwa pojedyncze łóżka (wedle życzenia). Salon wyposażony jest w dużą, wygodną rozkładaną kanapę, która po rozłożeniu daje dwa dodatkowe miejsca do spania. Standard dopełniają TV-SAT z trzema 40″ telewizorami LED (w każdym z pokoi), sejf, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Apartament Grandee to 60 metrów kwadratowych luksusu.

To jedna z naszych dwóch – obok Rodzinnego Studio Tarasowego z dwiema sypialniami – trzypokojowych propozycji. To apartament wymarzony jako super luksus na wakacje.

Apartament Grandee jest doskonały zarówno dla zapewniania niezwykle komfortowych warunków ale i znakomity dla wieloosobowych lub kilkupokoleniowych rodzin.