Promocyjny cennik wiosenny

Początek wiosny to znakomity czas do wyjazdów nad morze dla wszystkich, którzy pragną w ciszy i spokoju napawać się jego urokiem…

Przyroda budzi się do życia, pierwsze optymistyczne promienie słońca zaczynają śmielej przygrzewać… O żadnej innej porze roku brzozy nie mają takiego pięknego, nieśmiałego koloru. Wydmowe sosny przetrwały zimowe nawałnice – cieszą się już na nadchodzące lato.

Wiosna nad morzem


W okresie od 11 do 28 kwietnia zapraszamy na promocyjnych warunkach. Obniżamy wówczas ceny wszystkich pokoi. Niektórych aż o 35% w stosunku do cen obowiązujących w najtańszym – rekreacyjnym sezonie.

Podane ceny są cenami za dobę. Ceny posiłków – dla osoby.

Apartament Columbus
– do 4 osób
 329 zł
Apartament Rzymski
– do 4 osób
 329 zł
Rodzinne Studio Tarasowe
– do 4 osób
 329 zł
Rodzinne Studio Tarasowe z dwiema sypialniami
– do 5 osób
 399 zł
Słoneczna Suita
– do 3 osób
239 zł
Słoneczna Suita Panorama
– do 4 osób
329 zł
Apartament Grandee
– do 6 osób
479 zł
Całodzienne wyżywienie
– cena dla osoby
149 zł
Śniadanie
– cena dla osoby
59
Obiad
– cena dla osoby
69
Kolacja
– cena dla osoby
59
Nocleg dodatkowej osoby 79
Nocleg dodatkowego dziecka
(do 12 lat)
59
Naszych honorowych gości – dzieci młodsze niż 2 latka – zapraszamy za darmo!
Dzieci młodsze niż 12 lat mają 50% zniżkę w cenach posiłków.

Tych z Państwa, którzy rozważają pomysł spędzenia w Columbusie kilkudniowego wczesnowiosennego pobytu zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty pakietowej Powitanie wiosny – wakacje w kwietniu!


Zwierzęta

Z największą przyjemnością będziemy gościli Państwa czworonożnych przyjaciół. Opłata za ich pobyt to 69 zł za dobę, nie więcej jednak niż 199 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.


Opłaty klimatyczne, za parking, za korzystanie
z internetu

Zawarte są one już w cenach za pobyt.


Wyposażenie

Wszystkie apartamenty, studia i suity wyposażone są w łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu. Na życzenie (nieodpłatnie) uzupełnimy wyposażenie o łóżeczko dziecięce, wanienkę, przewijak, podgrzewacz do butelek, czajnik…Bez kłopotu wstawimy suszarkę do bielizny, fotelik do karmienia czy zaślepki gniazdek elektrycznych… Do dyspozycji gości stawiamy nieodpłatnie leżaki i parawany plażowe.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia wakacji w kwietniu!