Promocyjny cennik wiosenny

Szanowni Państwo, początek wiosny to znakomity czas do wyjazdów nad morze dla wszystkich, którzy pragną w ciszy i spokoju napawać się jego urokiem…

Przyroda budzi się do życia, pierwsze optymistyczne promienie słońca zaczynają śmielej przygrzewać… O żadnej innej porze roku brzozy nie mają takiego pięknego, nieśmiałego koloru. Wydmowe sosny przetrwały zimowe nawałnice – cieszą się już na nadchodzące lato.

Kwiecień nad morzem


W okresach od  6 do 30 kwietnia zapraszamy na promocyjnych warunkach. W okresach tych obniżamy ceny wszystkich pokoi. Niektórych aż o 35% w stosunku do cen obowiązujących w najtańszym – rekreacyjnym sezonie.

Podane ceny są cenami za dobę. Ceny posiłków – dla osoby.

Apartament Columbus
– do 4 osób
 299,90
Apartament Rzymski
– do 4 osób
 299,90
Rodzinne Studio Tarasowe
– do 4 osób
 299,90
Rodzinne Studio Tarasowe z dwiema sypialniami
– do 5 osób
 359,90
Słoneczna Suita
– do 3 osób
199,90
Słoneczna Suita Panorama
– do 4 osób
299,90
Apartament Grandee
– do 6 osób
419,90
Całodzienne wyżywienie
– cena dla osoby
109,90
Śniadanie
– cena dla osoby
39,90
Obiad
– cena dla osoby
49,90
Kolacja
– cena dla osoby
39,90
Nocleg dodatkowej osoby59,90
Nocleg dodatkowego dziecka
(do 12 lat)
39,90
Naszych honorowych gości – dzieci młodsze niż 2 latka – zapraszamy za darmo!
Dzieci młodsze niż 12 lat mają 50% zniżkę w cenach posiłków.
Kwiecień nad morzem

fot.Rafał Demski

Tych z Państwa, którzy rozważają pomysł spędzenia w Columbusie kilkudniowego wczesnowiosennego pobytu zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty pakietowej Powitanie wiosny – wakacje w kwietniu!


Zwierzęta

Z największą przyjemnością będziemy gościli Państwa czworonożnych przyjaciół. Opłata za ich pobyt to 49,90 zł za dobę, nie więcej jednak niż 149,90 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.


Opłaty klimatyczne, za parking, za korzystanie
z internetu

Zawarte są one już w cenach za pobyt.


Wyposażenie

Wszystkie apartamenty, studia i suity wyposażone są w łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu. Na życzenie (nieodpłatnie) uzupełnimy wyposażenie o łóżeczko dziecięce, wanienkę, przewijak, podgrzewacz do butelek, czajnik…Bez kłopotu wstawimy suszarkę do bielizny, fotelik do karmienia czy zaślepki gniazdek elektrycznych… Do dyspozycji gości stawiamy nieodpłatnie leżaki i parawany plażowe.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia wakacji w kwietniu!