Promocyjny cennik jesienny

Początek jesieni to znakomity czas do wyjazdów nad morze dla wszystkich, którzy pragną w ciszy i spokoju napawać się jego urokiem… Puste plaże, zielone wydmowe sosny, wszechobecna cisza i bardzo wysokie stężeniu jodu w powietrzu to tylko niektóre atuty tego okresu. Nie zapominajmy również, iż dzięki ciepłu, które morze nagromadziło latem, temperatury są tu znacznie przyjaźniejsze, aniżeli w głębi lądu.

apartament nad morzem rowy

fot.Rafał Demski

W okresie od 2 października do 13 listopada – zapraszamy na super promocyjnych warunkach. W okresach tych obniżamy ceny wszystkich pokoi – niektórych aż o prawie 40% w stosunku do cen obowiązujących w najtańszym (rekreacyjnym) sezonie.

Jeżeli zechcieliby Państwo rozważyć pomysł co najmniej dwudniowego wypadu nad morze, serdecznie rekomendujemy skorzystanie z promocji „Nad Bałtykiem wciąż zielono”. Są to pakiety zawierające już w cenie komplet posiłków, nieodpłatne korzystanie z wypożyczalni rowerów, partię Mini Golfa… Są one dostępne w tych samych terminach, co prezentowany cennik. Ceny pokoi są cenami za dobę. Ceny posiłków – dla osoby.

Apartament Columbus – do 4 osób  329 zł
Apartament Rzymski – do 4 osób 329 zł
Rodzinne Studio Tarasowe – do 4 osób 329 zł
Rodzinne Studio Tarasowe z dwiema sypialniami – do 5 osób  399 zł
Słoneczna Suita – do 3 osób  239 zł
Słoneczna Suita Panorama – do 4 osób 329 zł
Apartament Grandee – do 6 osób  479 zł
Całodzienne wyżywienie – cena dla osoby 129 zł
Śniadanie – cena dla osoby 49zł
Obiad – cena dla osoby 59 zł
Kolacja – cena dla osoby 49zł
Nocleg dodatkowej osoby  69 zł
Nocleg dodatkowego dziecka (do 12 lat)  49 zł

Naszych honorowych gości – dzieci młodsze niż 2 latka – zapraszamy za darmo! Dzieci młodsze niż 12 lat mają 50% zniżkę w cenach posiłków.


Zwierzęta

Z największą przyjemnością będziemy gościli Państwa czworonożnych przyjaciół. Opłata za ich pobyt to 59 zł za dobę, nie więcej jednak niż 189 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.


Opłaty klimatyczne, za parking, za korzystanie z internetu

Zawarte są one już w cenach za pobyt.


Wyposażenie

Wszystkie apartamenty, studia i suity są wyposażone w łazienkę, lodówkę, TV–SAT, bezprzewodowy internet. Do dyspozycji gości stawiamy nieodpłatnie leżaki i parawany plażowe.


Serdecznie zapraszamy do Rowów
Columbus Team