Promocyjny cennik jesienny

Początek jesieni to znakomity czas do wyjazdów nad morze dla wszystkich, którzy pragną w ciszy i spokoju napawać się jego urokiem… Puste plaże, zielone wydmowe sosny, wszechobecna cisza i bardzo wysokie stężeniu jodu w powietrzu to tylko niektóre atuty tego okresu. Nie zapominajmy również, iż dzięki ciepłu, które morze nagromadziło latem, temperatury są tu znacznie przyjaźniejsze, aniżeli w głębi lądu.


W okresie od 3 do 25 października, z wyjątkiem doby z soboty na niedziele z 10 na 11 października – zapraszamy na super promocyjnych warunkach. W okresach tych obniżamy ceny wszystkich pokoi – niektórych aż o prawie 30% w stosunku do cen obowiązujących w najtańszym (rekreacyjnym) sezonie.

Jeżeli Państwo rozważycie pomysł co najmniej dwudniowego wypadu nad morze serdecznie rekomendujemy skorzystanie z promocji „Nad Bałtykiem wciąż zielono”. Są to pakiety zawierające już w cenie komplet posiłków, nieodpłatne korzystanie z wypożyczalni rowerów, relaksującą sesję w jacuzzi, partię Mini Golfa… Są one dostępne w tych samych terminach, co prezentowany cennik. Ceny pokoi są cenami za dobę. Ceny posiłków – dla osoby.

Apartament Columbus – do 4 osób 299,90 zł
Apartament Rzymski – do 4 osób 299,90 zł
Rodzinne Studio Tarasowe – do 4 osób 299,90 zł
Rodzinne Studio Tarasowe z dwiema sypialniami – do 5 osób 359,90 zł
Słoneczna Suita – do 3 osób 199,90 zł
Słoneczna Suita Panorama – do 4 osób 299,90 zł
Apartament Grandee – do 6 osób 419,90 zł
Całodzienne wyżywienie – cena dla osoby109,90 zł
Śniadanie – cena dla osoby39,90 zł
Obiad – cena dla osoby49,90 zł
Kolacja – cena dla osoby39,90 zł
Nocleg dodatkowej osoby 59,90 zł
Nocleg dodatkowego dziecka (do 12 lat) 39,90 zł

Naszych honorowych gości – dzieci młodsze niż 2 latka – zapraszamy za darmo! Dzieci młodsze niż 12 lat mają 50% zniżkę w cenach posiłków.


fot.Rafał Demski

Zwierzęta

Z największą przyjemnością będziemy gościli Państwa czworonożnych przyjaciół. Opłata za ich pobyt to 49,90 zł za dobę, nie więcej jednak niż 149,90 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.


Opłaty klimatyczne, za parking, za korzystanie z internetu

Zawarte są one już w cenach za pobyt.


Wyposażenie

Wszystkie apartamenty, studia i suity są wyposażone w łazienkę, lodówkę, TV–SAT, bezprzewodowy internet. Do dyspozycji gości stawiamy nieodpłatnie leżaki i parawany plażowe.


Serdecznie zapraszamy do Rowów
Columbus Team