Cennik świąteczno-noworoczny

Przygotowaliśmy specjalne, promocyjne, oferty pakietowe na okres świąteczno-noworoczny. Szczegóły znajdą Państwo na osobnych poświęconych tym wydarzeniom stronach: Święta nad morzem i Sylwester nad morzem. Osoby, których oczekiwania wykraczają poza przedstawioną propozycję, skomponować mogą indywidualnie wyjazd w oparciu o poniższy cennik. Dodatkowo – w okresie od 2 do 8 stycznia – zachęcamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej oferty pozwalającej spędzić pierwszy długi weekend w 2023 roku nad morzem – „Weekend Trzech Króli nad morzem„.

Święta i Sylwester nad morzem


Pobyty o charakterze hotelowym – w dowolnych terminach. Podane ceny pokoi są cenami za dobę. Ceny posiłków są cenami dla jednej osoby.

21.12-3.01

Apartament Columbus – do 4 osób 889 zł
Apartament Rzymski – do 4 osób 889 zł
Rodzinne Studio Tarasowe – do 4 osób 889 zł
Słoneczna Suita – do 3 osób 649 zł
Słoneczna Suita Panorama – do 4 osób 889 zł
Apartament Grandee – do 6 osób 1 059 zł
Rodzinne Studio Tarasowe z dwiema sypialniami – do 5 osób 999 zł
Całodzienne wyżywienie 179 zł
Śniadanie – szwedzki bufet 59 zł
Obiad – szwedzki bufet 69 zł
Kolacja – szwedzki bufet 59 zł
Bal sylwestrowy 389 zł
Dziecięcy bal sylwestrowy 199 zł
Udział dziecka w Balu Sylwestrowym (dla dorosłych) 339 zł
Noworoczny brunch 1.01 79 zł
Noworoczna obiadokolacja 1.01 99 zł
Nocleg dodatkowej osoby 119 zł
Nocleg dodatkowego dziecka (do 12 lat) 69 zł
Dzieci młodsze niż 12 lat mają 50% zniżki w cenach posiłków.
Naszych honorowych gości (dzieci młodsze niż 2 lata) zapraszamy gratis.

Wesołych Świąt!

Nie zostaną Państwo zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.).

Zwierzęta

Z największą przyjemnością będziemy gościli ulubione Państwa czworonogi. Opłata za ich pobyt to 59 zł za dobę, nie więcej jednak niż 299 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji.

Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu (w technologii wi-fi), telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu najwyższej jakości mebli, materiałów, wyposażenia. Na życzenie (nieodpłatnie) uzupełnimy wyposażenie o łóżeczko dziecięce, wanienkę, przewijak, podgrzewacz do butelek, czajnik. Bez kłopotu wstawimy suszarkę do bielizny, fotelik do karmienia, elektroniczną nianię czy zaślepki gniazdek elektrycznych…


Serdecznie zapraszamy!  Columbus Team