Oferty specjalne
 • Nad Bałtykiem wciąż zielono – październik

  "Nad Bałtykiem wciąż zielono" - zapraszamy nad morze w październiku! Promocyjne pakiety z kompletem posiłków w naszej restauracji.

  więcej
 • Rodzinne Święta nad morzem

  Rodzinne święta Bożego Narodzenia. Pachnąca, żywa choinka w pokoju. Wieczerza wigilijna, dzielenie się opłatkiem, prawdziwy Święty Mikołaj wręczający dzieciom prezenty. Rodzinna atmosfera, kolędy, kulig, ognisko, animacje...

  więcej
 • Sylwester nad morzem

  Super zabawa na dwóch osobnych balach sylwestrowych - zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, świetna kuchnia, bogaty program dziecięcych animacji to gwarancja szampańskiej zabawy. Serdecznie Państwa zapraszamy!

  więcej
 • Przed pierwszym dzwonkiem 22-30.08.2020

  Sympatyczny akcent na zakończenie szkolnych wakacji. Wyjątkowa, promocyjna oferta... Naładujmy baterie przed szkolnymi trudami! Na plażę - po jod, uśmiech, słońce...

  więcej
 • Wakacyjne pakiety pobytowe 2020

  Wakacyjne pakiety pobytowe - First Minute. Przy rezerwacji dokonywanej w tej chwili końcowy rachunek - za wakacje w terminie od 27 czerwca do 4 lipca - będzie niższy o 1500 zł. W terminie od 4 do 11 lipca obniżamy cenę o 750 zł.

  więcej
 • Żegnaj szkoło 20-27.06.2020

  Żegnaj szkoło - witajcie wakacje! Najwyższy czas zapomnieć już o dyktandach i tabliczce mnożenia. Zapraszamy nad morze po słońce, uśmiech i wakacyjny luz!

  więcej
 • Powitanie wiosny – wakacje w kwietniu 2020

  Pachnąca wiosna nad morzem. Pierwsza okazja na słońce na plaży! Super spacery, krótkie, nieśmiałe plażowanie. Dużo jodu w powietrzu. Znakomita relacja jakości do ceny. Wiosennie Państwa zapraszamy!

  więcej
 • Wesele nad morzem – noclegi gratis

  Ślub na plaży. Wesele nad morzem! Wolne terminy. Teraz - promocyjnie - noclegi dla połowy gości gratis. Świetna kuchnia, elegancja wnętrz, komfortowe warunki hotelowe, znakomita obsługa - to gwarancja zadowolenia.

  więcej

Wspaniałe wakacje nad morzem. Jedyne 70 metrów od plaży. Serdecznie zapraszamy!

Columbus położony jest w Rowach – najmniejszym porcie na Wybrzeżu, bezpośrednio przy wejściu na piaszczystą, bałtycką plażę, pośród wiecznie zielonego, sosnowego lasu – to oaza ciszy i spokoju.

Naszą ofertę polecamy głównie rodzinom. Przygotowujemy ją z myślą o tym, aby zapewnić niezapomniane, pełne atrakcji wakacje z dziećmi.  Znajdą one u nas: duży plac zabaw, Klub Dziecięcy, pole do Mini Golfa, kompleks nowoczesnych boisk sportowych, bogaty program animacji i wiele innych atrakcji.

Wakacje nad morzemWybierając hotel na morzem istotne jest czyste, obfitujące w jod powietrze. Columbus znajduje się u granic Słowińskiego Parku Narodowego, światowego rezerwatu biosfery, w jednym z najczystszych zakątków w Polsce.

Przygotowaliśmy dla Państwa przestronne, komfortowe apartamenty, studia i suity. Z części rozciąga się widok na morze, do wszystkich dociera jego szum i zapach. Możemy nieodpłatnie uzupełnić wyposażenie pokoi o wiele elementów przydatnych w trakcie wakacji z dzieckiem. Mamy na myśli rzeczy typu łóżeczko dziecięce czy wanienkę do kąpieli.

Wykwintna kuchnia (zorientowana także na naszych najmłodszych gości), siedmioosobowe jacuzzi, fińska sauna, gabinet masażu – to gwarancja mile spędzonego czasu.

Atrakcyjną  propozycję znajdują u nas nie tylko osoby planujące wczasy nad morzem w trakcie wakacji szkolnych (promocyjne pakiety wakacyjne), przygotowaliśmy bowiem również szereg ofert pakietowych i promocyjnych dla tych z Państwa, którzy nad Bałtyk zechcą wybrać się w mniej oczywistych terminach. Wspólnie witamy wiosnę nad morzem korzystając z pakietów Powitanie Wiosny. Już chwilę później zapraszamy na Majówkę. W maju i czerwcu oferujemy pakiety Columbus PLUS (PlażaLasUśmiechSłońce). W oparciu o tę ofertę zapraszamy Państwa również na wakacje we wrześniu. Październik to promocyjne pakiety Nad Bałtykiem wciąż zielono. Skorzystanie z tych promocji pozwoli cieszyć się słońcem na pustych plażach, gdzie nic nie zagłusza kojącego szumu fal. Wiosna i jesień stwarzają również najlepsze warunki do jodoterapii.  To świetne pomysły, aby odwiedzić Bałtyk wiosną czy też móc „naładować baterie” przed zimą…

Zawsze mamy też cały szereg ofert, które być może w tej  chwili nie są najważniejsze, ale prosimy o nas pamiętać również i przy tych okazjach.  Praktycznie na każdą okazję: Święta Wielkiej NocyBoże NarodzenieSylwestra mamy jakąś sympatyczną propozycję.

Columbus jest miejscem kameralnym, rodzinnym, gdzie panuje swobodna, sympatyczna atmosfera. Pozwala nam to indywidualnie podejść do potrzeb każdego z naszych gości. Z przyjemnością weźmiemy odpowiedzialność za Państwa wypoczynek!

Columbus zaprasza na niezapomniane wakacje nad morzem!