Oferty specjalne
 • Rodzinne Święta nad morzem

  Świąteczne chwile wytchnienia nad morzem - promocyjne pakiety od 3 do 7 dób pobytu. Moc atrakcji i animacji dla dzieci. Wyśmienita kuchnia, w tym udział w uroczystej Wieczerzy Wigilijnej. Rodzinna, świąteczna atmosfera, odwiedziny Świętego Mikołaja,...

  więcej
 • Sylwester z dziećmi nad morzem

  Bogaty program animacji, świetna kuchnia, bale sylwestrowe dla dorosłych i dla dzieci! Zapraszamy do skorzystania z oferty pakietowej (od 3 do 7 dób). Nadchodzący rok powitamy „z przytupem” – głośno, kolorowo i radośnie!

  więcej
 • Weekend Trzech Króli nad morzem

  Styczniowy długi weekend (Trzech Króli) to świetna okazja do spędzenia wypoczynku nad morzem. Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty pakietowej. Zapewniamy świetną kuchnię, komfortowe pokoje i bogaty program dziecięcych animacji.

  więcej

Wspaniałe wakacje nad morzem. Jedyne 70 metrów od plaży. Serdecznie zapraszamy!

Columbus położony jest w Rowach – najmniejszym porcie na Wybrzeżu, bezpośrednio przy wejściu na piaszczystą, bałtycką plażę, pośród wiecznie zielonego, sosnowego lasu – to oaza ciszy i spokoju. Naszą ofertę polecamy głównie rodzinom. Przygotowujemy ją z myślą o tym, aby zapewnić niezapomniane, pełne atrakcji wakacje z dziećmi.  Znajdą one u nas: duży plac zabaw, Klub Dziecięcy, pole do Mini Golfa, kompleks nowoczesnych boisk sportowych, bogaty program animacji i wiele innych atrakcji.

Wakacje nad morzem

Oczywiście mogą Państwo u nas zrealizować bon turystyczny.

Wybierając hotel na morzem istotne jest czyste, obfitujące w jod powietrze. Columbus znajduje się u granic Słowińskiego Parku Narodowego, światowego rezerwatu biosfery, w jednym z najczystszych zakątków w Polsce.

Przygotowaliśmy dla Państwa przestronne, komfortowe apartamenty, studia i suity. Z części rozciąga się widok na morze, do wszystkich dociera jego szum i zapach. Możemy nieodpłatnie uzupełnić wyposażenie pokoi o wiele elementów przydatnych w trakcie wakacji z dzieckiem. Mamy na myśli rzeczy typu łóżeczko dziecięce czy wanienkę do kąpieli.

Wykwintna kuchnia (zorientowana także na naszych najmłodszych gości), basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą, fińska sauna, gabinet masażu – to gwarancja mile spędzonego czasu.

Atrakcyjną  propozycję znajdują u nas nie tylko osoby planujące wczasy nad morzem w trakcie wakacji szkolnych (promocyjne pakiety wakacyjne), przygotowaliśmy bowiem również szereg ofert pakietowych i promocyjnych dla tych z Państwa, którzy nad Bałtyk zechcą wybrać się w innych terminach. Wspólnie witamy wiosnę nad morzem korzystając z pakietów Powitanie Wiosny. Już chwilę później zapraszamy na Majówkę. W maju i czerwcu oferujemy pakiety Columbus PLUS (PlażaLasUśmiechSłońce). W oparciu o tę ofertę zapraszamy Państwa również na wakacje we wrześniu. Październik to promocyjne pakiety Nad Bałtykiem wciąż zielono. Skorzystanie z tych promocji pozwoli cieszyć się słońcem na pustych plażach, gdzie nic nie zagłusza kojącego szumu fal. Wiosna i jesień stwarzają również najlepsze warunki do jodoterapii.  To świetne pomysły, aby odwiedzić Bałtyk wiosną czy też móc „naładować baterie” przed zimą…

Przygotowaliśmy też cały szereg ofert okazjonalnych. Prosimy o nas pamiętać również i przy okazjach typu: Święta Wielkiej NocyBoże NarodzenieSylwester – zawsze mamy jakąś sympatyczną propozycję.

Columbus jest miejscem kameralnym, rodzinnym, gdzie panuje swobodna, sympatyczna atmosfera. Pozwala nam to indywidualnie podejść do potrzeb każdego z naszych gości. Z przyjemnością weźmiemy odpowiedzialność za Państwa wypoczynek!

Columbus zaprasza na niezapomniane wakacje nad morzem!

Realizujemy bony turystyczne