Wielkanoc nad morzem

Szanowni Państwo,
mamy olbrzymi zaszczyt zaprosić Państwa do spędzenia Świąt Wielkiej Nocy nad morzem, w Rowach – kameralnej wczasowej miejscowości – bezpośrednio przy wejściu na piaszczystą plażę, w pięknym, sosnowym, wydmowym lesie, w oazie ciszy i spokoju.

Wielkanoc to czas tradycyjnie spędzany w gronie najbliższych, coraz częściej poza domem, w atrakcyjnym miejscu, gdzie miast poświęcania się mnóstwu przedświątecznych przygotowań możemy skupić się na rodzinnym, błogim wypoczynku. Przepiękne wiosenne plaże, dziewicze, puste i malownicze – oczekują na Państwa! Wokół już pachnie wiosną. Roztaczają się piękne, nieśmiałe, wiosenne kolory właśnie obudzonej do życia przyrody.

Zając Wielkanocny - Wielkanoc nad morzemZ myślą o Państwu przygotowaliśmy wyjątkową promocyjną ofertę „Wielkanoc nad morzem”. Są to pakiety na trzy lub cztery doby, obejmujące wynajęcie komfortowego apartamentu, studia lub suity, znakomity serwis restauracyjny (trzy klasyczne posiłki dziennie) uwzględniający specyfikę wielkanocnej kuchni oraz pakiet animacji i atrakcji dla dzieci i dorosłych z akcentami świątecznych tradycji. Pakiety obejmują pobyt od czwartku (czterodniowe) lub od piątku (trzydniowe) i trwają do świątecznego poniedziałku. Rozpoczynają się one kolacją w dniu przyjazdu i kończą śniadaniem w poniedziałek. Pamiętając, że w dzień ten oddajemy się dyngusowym uciechom – doba hotelowa zostanie wyjątkowo wydłużona do godziny 13:30. Pozwoli to pełniej wykorzystać świąteczny czas, jak i spokojnie wrócić do domu.

Tych z Państwa, którzy postanowią przedłużyć wielkanocny wypoczynek zachęcamy do skorzystania z promocyjnej, nadzwyczaj atrakcyjnej finansowo oferty pakietów Powitanie wiosny. Szczerze rekomendujemy połączenie dwóch wyjątkowych ofert. Daje to niezwykłą kombinację warunków i cen!

Cały świąteczny okres wypełnią zajęcia animacyjne – trwające od rana do wieczora. Prosimy o zarezerwowanie czasu na przebojowe punkty! Sobotnie przedpołudnie spędzimy na wspólnym malowaniu pisanek. Uciechy będzie wiele, a i efekty imponujące. W miejscowym kameralnym kościółku można poświęcić pokarmy. Przygotujemy dla Państwa stosowne koszyczki i ich zawartość. Po obiedzie zaprosimy naszych milusińskich na dalsze zabawy w Klubie Dziecięcym. Wieczór uprzyjemni familijny seans filmowy. Niedzielny poranek to uroczyste świąteczne śniadanie z zajączkowymi prezentami, później dzieci własnoręcznie przygotowywać będą pamiątki znad morza. Następnie zapraszamy na świąteczny obiad. Gwoździem popołudniowego programu będą natomiast szalone „Muzyczne zabawy z jajem” 🙂 , a następnie wielkanocna kolacja zwieńczona ogniskowym pieczeniem kiełbasek przy kufelku piwa, szklaneczce cydru czy lampce grzanego wina. W poniedziałek tradycyjny śmigus-dyngus. W okresie świątecznym zaprosimy też Państwa na wielki, rodzinny turniej Mini Golfa…

Zajączki i baranki wielkanocne

Pragnąc uprzyjemnić Państwu czas spędzany na świeżym powietrzu nieodpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy: rakiety, piłki, kijki do Nordic Walking oraz leżaki i parawany plażowe.

Wykaz pakietów „Wielkanoc nad morzem” znajdą Państwo poniżej. Dotyczą one całego wyjazdu. W ich cenie zawarte są już posiłki oraz bogaty program wielkanocnych animacji. Nie zostaną Państwo również zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.). Prócz ceny pakietu poprosimy jedynie o dopłatę związaną ze śniadaniem wielkanocnym. Jego cena wynosi 99,90 zł dla osoby, a wliczone są już w nią oczywiście zajączkowe upominki dla dzieci. 🙂

Cena za pakiet dla jednej osoby wynosi:

Wielkanoc nad morzem!30.03 – 2.0429.03 – 2.04
 3 doby 4 doby
W Apartamencie
Columbus, Rzymskim,
Rodzinnym Studio
Tarasowym lub
Słonecznej Suicie Panoramie
zajmowanej przez
4 dorosłe osoby659,90 zł 899,90 zł
3 dorosłe osoby764,90 zł1 044,90 zł
2 dorosłe osoby974,90 zł1 299,90 zł
W Słonecznej Suicie
zajmowanej przez
(nie dysponujemy już wolnymi)
3 dorosłe osoby639,90 zł874,90 zł
2 dorosłe osoby784,90 zł1 074,90 zł

W Columbusie dzieci traktowane są w wyjątkowy sposób – pociechy młodsze niż 12 lat zapłacą jedynie 79,90 zł za dobę (z kompletem posiłków). Dzieci młodsze niż 2 lata – naszych honorowych gości – zapraszamy gratis!

Mamy również specjalną ofertę dla bliskich osób, które odwiedzą Państwa w trakcie Wielkanocy w Columbusie w ramach pakietów promocyjnych. Otóż zapłacą one 149,90 zł za dobę pobytu. Cena ta zawiera już komplet posiłków dla nich.

Uprzejmie informujemy, że serdecznie zapraszamy Państwa wraz z czworonożnymi przyjaciółmi – koszt związany z ich wyjazdem wyniesie jedynie 149,90 zł. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc… Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.

Zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby Państwa Święta przebiegły w rodzinnym, sympatycznym i smacznym 🙂 klimacie. Szczególną uwagę przykładamy do zapewnienia super warunków spędzenia Wielkanocy i zabawy dzieciom. Solennie obiecujemy zapewnić Państwu serwis na najwyższym poziomie. Wszystko z myślą o Państwa komforcie, o zaspokojenie Państwa potrzeb zadbaliśmy już na wstępie!

Jeżeli mają Państwo oczekiwania lub potrzeby przekraczające zakres tej oferty – zawsze możemy zaproponować coś indywidualnego, dostosowanego do Państwa oczekiwań w oparciu o standardowy cennik.

Wielkanoc nad morzem

Ofertą pakietową „Wielkanoc nad morzem” nie są objęte Apartament Grandee oraz Rodzinne Studio Tarasowe (z dwiema sypialniami).


Wielkanoc nad morzem!
Columbus gościnnie zaprasza.