Wakacyjne pakiety pobytowe

Wakacje nad morzem w ColumbusiePlaża w Rowach nad morzem

Wakacyjne pakiety pobytowe

Szanowni Państwo, Columbus jest miejscem kameralnym. Niestety dysponujemy mniejszymi możliwościami zapraszania Państwa niżby wynikało to z potrzeb. W sezonie wakacyjnym posiadamy już bardzo ograniczoną możliwość zaoferowania Państwu możliwości spędzenia wakacji. Dysponujemy już tylko niektórymi pojedynczymi wolnymi nocami Czytelną informację o dostępności miejsc znajdą Państwo tutaj.

Zapraszamy do spędzenia wakacji nad morzem, bezpośrednio przy wejściu na piaszczystą, strzeżoną plażę, w okolicy pięknego, sosnowego, wydmowego lasu – oazy ciszy i spokoju.

Ceny pakietowe mają zastosowanie w przypadku jeśli Państwa wakacje będą trwały od soboty do soboty albo od niedzieli do niedzieli oraz dotyczyć będą pobytu z pełnym wyżywieniem.

Na finalną cenę Państwa wakacji złoży się suma kosztów – za wynajęcie pokoju oraz gastronomię.

  pierwszy tydzień drugi  i kolejny
tydzień
Cena wynajęcia Apartamentu Columbus – do 4 osób 4 999,90 zł 4 899,90 zł
Cena wynajęcia Apartamentu Rzymskiego – do 4 osób 6 399,90 zł 6 299,90 zł
Cena wynajęcia Słonecznej Suity – do 3 osób 3899,90 zł 3 799,90 zł
Cena wynajęcia Słonecznej Suity Panorama – do 4 osób 4 999,90 zł 4 899,90 zł
Cena wynajęcia Rodzinnego Studia Tarasowego – do 4 osób 4 999,90 zł 4 899,90 zł
Cena wynajęcia Apartamentu Grandee – do 6 osób 7 699,90 zł 7 599,90 zł
Cena wynajęcia Rodzinnego Studia Tarasowego z dwiema sypialniami – do 5 osób 6 399,90 zł 6 299,90 zł
Tygodniowy pakiet gastronomiczny – cena dla osoby 799,90 zł 789,90 zł
Dla dzieci młodszych niż 12 lat mamy zniżkę 50% na ceny posiłków. Nocleg dodatkowego dziecka w apartamencie, studiu lub suicie kosztuje 59,90 zł za dobę, osoby dorosłej – 99,90 zł.
Naszych najmłodszych gości (dzieci młodsze niż 2 lata) zapraszamy za darmo. 🙂

Pakiet gastronomiczny to trzy posiłki dziennie: śniadanie, lunch i obiadokolacja. Tygodniowy pakiet rozpoczyna się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.


Nie zostaną Państwo zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.).


Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu (w technologii wi-fi), telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu najwyższej jakości mebli, materiałów, wyposażenia. Na życzenie (nieodpłatnie) uzupełnimy wyposażenie o łóżeczko dziecięce, wanienkę, przewijak, podgrzewacz do butelek, czajnik. Bez kłopotu wstawimy suszarkę do bielizny, fotelik do karmienia, elektroniczną nianię czy zaślepki gniazdek elektrycznych.

Pragnąc uprzyjemnić Państwu czas spędzany na plaży zadbaliśmy o to, aby do Państwa dyspozycji postawić leżaki i parawany. Również nieodpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy – piłki, rakiety, lotki etc. etc.


Zwierzęta

Z największą przyjemnością będziemy gościli Państwa czworonożnych przyjaciół. Opłata za ich wakacje to 49,90 zł za dobę, nie więcej jednak niż 299,90 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc. Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.


Dojazd

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.


Jeżeli Państwa oczekiwania przekraczają zakres tej oferty zawsze możemy zaproponować coś indywidualnego – w oparciu o standardowy cennik.

Dzieci_w_Columbusie

Słonecznie zapraszamy! Columbus Team