Sylwester nad morzem – Odkrywamy Amerykę!

Sylwester nad morzem

Oferta ta przygotowana była z myślą o 2016 roku. Prezentujemy ją w celach informacyjnych. Nowe zaproszenie do spędzenia Sylwestra nad morzem przedstawimy Państwu po wakacjach – serdecznie zapraszamy.

Szanowni Państwo,
Columbus zaprasza na szalony Bal Sylwestrowy w amerykańskim stylu. Wybierzmy się wspólnie w kulinarną i muzyczną podróż do nowego świata. HAPPY NEW YEAR!  😉

Tym z Państwa, którzy choć na chwilę chcą wyrwać się z miasta i zapomnieć o codziennych obowiązkach poddajemy pod rozwagę sylwestrowy wypad nad morze. Bałtyk zimą? Sylwester przy plaży? Oczywiście! Puste, malownicze plaże, niczym niezmącona cisza, „morza szum, ptaków śpiew” 🙂 – to oferuje matka natura, Columbus natomiast dokłada komfortowe apartamenty, studia i suity, wyśmienitą gastronomię, moc atrakcji (tak dla dzieci jak i dorosłych) oraz szaloną zabawę sylwestrową. Nowy Rok powitamy „z przytupem” – głośno, kolorowo i radośnie.

kolumbColumbus kontynuuje tradycję Balów Sylwestrowych, w trakcie których na kilka (a co wytrwalszych – na kilkanaście 🙂 ) godzin przenosimy naszych drogich gości w odległe miejsca. W tym roku za wzór obieramy swego zacnego patrona i – bez kilkugodzinnego lotu, wiz i paszportów – wykonamy skok za Atlantyk. Przekonamy się, jak ciekawe i zróżnicowane muzycznie i kulinarnie są Stany Zjednoczone.

Na cały okres sylwestrowo-noworoczny przygotowaliśmy masę atrakcji. Zaprosimy Państwa na ognisko z pieczeniem kiełbasek, grochówką, lampką grzanego wina, kufelkiem piwa i szklaneczką cydru. Dzieciom czas wypełni bogaty program zajęć animacyjnych, którego przebojowym punktem będzie oczywiście osobny dla nich sylwestrowy bal, ale i kulig, zajęcia plastyczne, muzyczne, seanse bajkowe i filmowe…

Zachęcamy, aby w sylwestrowy wieczór poczuć „amerykański luz”. Pierwszym krokiem niech będzie pozostawienie w szafach garniturów i sukien balowych. W ten wieczór najważniejsza jest wygoda. Zabawne koszulki i koszule, swobodne, zwiewne sukienki – są mocno wskazane! 🙂 

Stany Zjednoczone to kolebka rock’n’rolla, disco i bluesa. Do tego dołączmy jeszcze muzykę wszystkich mniejszości składających się na ten wielki kraj, a okaże się, że nasz DJ będzie miał bogactwo wyboru. Obiecuje on, że z tysięcy przebojów wybierze te największe, a zabawa na parkiecie potrwa do białego rana! 🙂

 

Przed główną zabawą zadbajmy jednak o dobry nastrój. Na to patent ma Columbusowy bar. Podwoje swe otworzy on już o godzinie 17:00. Przebojem będzie na pewno stały bywalec Columbusowych balów sylwestrowych, czyli nasz sekretny poncz. Prócz tego czekać będzie na Państwa gość z Tennessy – Mr Jack Daniel’s. Wybór alkoholi uzupełnią: szkocka whisky, Finlandia, Martini Bianco, trzy gatunki przednich win i wyśmienita wiśniówka. A wszystko to wedle zasady (mówiąc w języku Lincolna 🙂 )- „no limits”.


wuj samDzieci w Columbusie traktowane są w sposób wyjątkowy! Bal Małych Sylwestrowiczów rozpocznie się już o godzinie 18:00. Na początek dzieci nabiorą sił przy sylwestrowej kolacji. Szef kuchni przygotuje dla nich na ten wieczór specjalne menu, uwzględniające dziecięce gusta. Maluchy wyżej niż owoce morza czy carpaccio wołowe cenią sobie zupę pomidorową, spaghetti, pulpeciki drobiowe… i frytki z nielimitowaną ilością ketchupu, albo kanapki z nutellą. 🙂  Bal ten jest najpewniej ewenementem na skalę światową, albowiem tylko na nim toasty noworoczne wznoszone są trzykrotnie – po raz pierwszy już o 21:00, później o 22:00 i 23:00. Intencją naszą jest, aby możliwość głośnego odliczania i wypicia lampki (owocowego – rzecz jasna) szampana mieli również i najmłodsi „imprezowicze”, którzy w objęcia Morfeusza udadzą się jeszcze przed północą. O 24:00 pociechy dołączą do swych rodziców, aby wspólnie obejrzeć wspaniały pokaz sztucznych ogni. Po północy najstarsze dzieci zaprosimy jeszcze – jeśli tylko starczy im sił 🙂 – na prawdziwą dyskotekę wśród dymów i świateł… A wszystko to pod troskliwym okiem columbusowych animatorów. 🙂


O 20:00 w Sali restauracyjnej rozbrzmi „Born in the USA” co będzie sygnałem do rozpoczęcia właściwego Balu. Szef Kuchni popisowo zadba o Państwa podniebienie. Bal rozpoczniemy czterodaniową kolacją, a przez całą noc kusić Państwa będzie bogactwo dań serwowanych w formie gorącego i zimnego bufetu. Coś pysznego znajdą i największe łasuchy i osoby dbające o linię, choć w tak wyjątkową noc kwestie dietetyczne nie będą zapewne najważniejsze. 🙂

O północy poprosimy o założenie okryć i wszyscy wspólnie wyjdziemy na imponujący pokaz sztucznych ogni. Tuż po nim złożymy sobie życzenia wznosząc toasty szampanem! A dalej – szalona zabawa do białego rana!

Aby móc odespać nieco sylwestrową noc, miast serwowanych codziennie śniadania, obiadu i kolacji, pierwszego stycznia zaprosimy Państwa na brunch (od 9:30 do 13:00) oraz obiadokolację (od 17:00 do 20:00), które – jak wszystkie posiłki w Columbusie – przyjmą formę bogatych szwedzkich bufetów.


Przygotowaliśmy szereg specjalnych pakietów sylwestrowo-noworocznych o różnej długości trwania (od 2 dób aż do tygodnia), z których skorzystać można w okresie pomiędzy 27 grudnia i 3 stycznia. Stosownie do Państwa oczekiwań, mogą Państwo wybrać się na krótki, nadmorski, sylwestrowy wypad bądź zamienić powitanie Nowego Roku w prawdziwe zimowe wakacje.

Tych z Państwa, których zawodowe obowiązki zmuszą do powrotu do domu już 1 stycznia uspokajamy – tego dnia wydłużamy dobę hotelową – aż do godziny 17:00…

Cena za cały pakiet dla jednej osoby wynosi:

 Sylwester nad morzem Długość pakietu 2 doby 3 doby 4 doby 5 dób 6 dób Tydzień
W Apartamencie
Columbus, Rzymskim,
Rodzinnym Studio
Tarasowym* lub
Słonecznej Suicie
Panoramie
zajmowanej przez:
4 dorosłe
osoby
 379,90 zł 539,90 zł 699,90 zł 869,90 zł 1034,90 zł 1 199,90 zł
3 dorosłe
osoby
 459,90 zł 624,90 zł 814,90 zł 989,90 zł 1164,90 zł 1 339,90 zł
2 dorosłe
osoby
 599,80 zł 824,90 zł 1064,90 zł 1 289,90 zł 1 519,90 zł 1 739,90 zł
W Słonecznej Suicie
zajmowanej przez:
3 dorosłe
osoby
 384,90 zł 514,90 zł 669,90 zł 824,90 zł 979,90 zł 1 129,90 zł
2 dorosłe
osoby
 469,90 zł 649,90 zł 849,90 zł 1044,90 zł 1229,90 zł 1 419,90 zł

W cenach pakietów zawarte są noclegi w komfortowym Apartamencie, Studiu lub Suicie, komplet trzech posiłków dziennie (z wyjątkiem Nowego Roku, kiedy to zapraszamy na brunch i obiadokolację) i pakiet animacyjny dla dzieci i dorosłych. Dla dzieci mamy system zniżek. Maluchy młodsze niż 2 latka są naszymi gośćmi honorowymi, co rozumiemy w ten sposób, że z ich powodu nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Dzieci do 15 roku życia zapłacą natomiast jedynie 69,90 zł za dobę pobytu.

flagi

Prócz ceny pakietu poprosimy jedynie o dopłatę związaną z udziałem w balach sylwestrowych: 349,90 zł dla osoby bawiącej się podczas Balu dla dorosłych; 199,90 zł dla dziecka na Balu Małych Sylwestrowiczów; 299,90 zł dla dziecka, które ewentualnie zabiorą Państwo na bal dla dorosłych. W cenę balu dla dorosłych wliczone są już nielimitowane ilości markowych alkoholi.

Dla wszystkich z Państwa, którzy zdecydują się na rezerwację sylwestrowego pakietu mamy prezent w postaci 10% rabatu na wszystkie propozycje SPAlumbusa 🙂 .

Z dużą życzliwością traktujemy Państwa czworonożnych przyjaciół i zapraszamy wraz z nimi. Opłata za cały ich pobyt wynosi 49,90 zł za dobę i nie więcej niż promocyjne 199,90 zł. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc… Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.

Nie zostaną Państwo zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.).

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek czy sanki. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.

W przypadku, gdyby zakres tej oferty nie spełniał w całości Państwa oczekiwań – zawsze możemy zaproponować coś indywidualnego – w oparciu o świąteczno-noworoczny cennik.

*Ofertą pakietową „Sylwester nad morzem” nie jest objęty jedynie Apartament Grandee i Rodzinne Studio Tarasowe z dwiema sypialniami.

girlanda


Powitajmy w Columbusie Nowy Rok – to najlepszy sylwester nad morzem!