Majówka nad morzem

Oferta ta przygotowana była z myślą o 2017 roku. Prezentujemy ją w celach informacyjnych. Nowe zaproszenie do spędzenia Majówki nad morzem przedstawimy Państwu pod koniec tego roku – serdecznie zapraszamy.

Szanowni Państwo,
mamy olbrzymi zaszczyt zaprosić Państwa na majówkę nad morze, do Rowów – kameralnej wczasowej miejscowości – bezpośrednio przy wejściu na piaszczystą plażę, w pięknym, sosnowym, wydmowym lesie, w oazie ciszy i spokoju.

Pierwszy majowy weekend to tradycyjnie czas rodzinnych wypadów nad morze. Wiosna już zawitała, zazieleniły się drzewa, wokół słychać śpiew ptaków, które wróciły do nas z zimowych wojaży. Pozbywamy się ciepłych kurtek, bluz, czapek i szalików – po raz pierwszy mamy sposobność zażyć promieni pięknego słońca. Powitanie z Bałtykiem, odwiedziny pięknych, piaszczystych, niezatłoczonych plaż, rowerowe wycieczki po Słowińskim Parku Narodowym – to na pewno pomysł wart uwagi. Columbus gościnnie zaprasza!

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną, promocyjną ofertę pakietową „Majówka nad morzem” – od 3 do 5 dób. Wszystkie pakiety kończą się 3 maja, natomiast rozpocząć się mogą dowolnego dnia pomiędzy 28 i 30 kwietnia.

Są to pakiety z wyżywieniem obejmujące wynajęcie komfortowego apartamentu, studia bądź suity, program majówkowych animacji oraz korzystanie z bogatej infrastruktury. Pakiety rozpoczynają się kolacją w dniu przyjazdu i kończą śniadaniem w dniu wyjazdu. W pozostałe dni zapraszamy na trzy klasyczne posiłki: śniadanie, obiad i kolację. Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych Columbusowy Szef Kuchni codziennie zaprasza na swój autorski pomysł. Zupa Malucha to specjalnie miksowane warzywa (na życzenie z dodatkiem delikatnego mięsa). Zupa Malucha dostępna jest wcześniej niż obiad, bo już od godziny 12:00.

Długi weekend majowy spędzimy na rodzinnych atrakcjach: zajęciach plastycznych, muzycznych, rekreacyjno-ruchowych, grach i konkursach, rodzinnym turnieju Mini Golfa, szlagierowym balu dziecięcym, spektaklu Teatru Lalki, pokazach bajek i filmów, ognisku z kiełbaskami, grzanym winem, piwem i muzyką – a to tylko część zaplanowanych aktywności!

Pragnąc uprzyjemnić Państwu czas spędzany na świeżym powietrzu nieodpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy: rakiety, piłki, kijki do Nordic Walking, leżaki i parawany plażowe.

Wykaz pakietów „Majówka nad morzem” znajdą Państwo poniżej. Dotyczą one całego wyjazdu. W ich cenie zawarte są już posiłki. Nie zostaną Państwo również zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.).

Cena za cały pakiet dla jednej osoby wynosi.

Data przyjazdu30.0429.0428.04
Ilość dób pobytu345
W Apartamencie
Columbus, Rzymskim,
Rodzinnym Studio
Tarasowym lub
Słonecznej Suicie Panoramie
zajmowanej przez
4 dorosłe osoby589,90 zł769,90 zł899,90 zł
3 dorosłe osoby699,90 zł909,90 zł1 064,90 zł
2 dorosłe osoby929,90 zł1 199,90 zł1 379,80 zł
W Słonecznej Suicie
zajmowanej przez
3 dorosłe osoby634,90 zł824,90 zł979,90 zł
2 dorosłe osoby749,90 zł999,90 zł1 169,90 zł
1 dorosłą osobę1 184,90 zł1 634,90 zł1 849,90 zł

W Columbusie dzieci traktowane są w wyjątkowy sposób – pociechy młodsze niż 12 lat zapłacą jedynie 79,90 zł za dobę (z kompletem posiłków). Dzieci młodsze niż 2 lata – naszych honorowych gości – zapraszamy gratis!

Mamy również specjalną ofertę dla bliskich osób, które odwiedzą Państwa w trakcie majówki w Columbusie w ramach pakietów promocyjnych. Otóż zapłacą one 149,90 zł za dobę pobytu. Cena ta zawiera już komplet posiłków dla nich.

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu (w technologii wi-fi), telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu najwyższej jakości mebli, materiałów, wyposażenia. Na życzenie (nieodpłatnie) uzupełnimy wyposażenie o łóżeczko dziecięce, wanienkę, przewijak, podgrzewacz do butelek, czajnik. Bez kłopotu wstawimy suszarkę do bielizny, fotelik do karmienia, elektroniczną nianię czy zaślepki gniazdek elektrycznych…

Pragnąc uprzyjemnić Państwu czas spędzany na plaży zadbaliśmy o to, aby do Państwa dyspozycji postawić leżaki i parawany. Również nieodpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy – piłki, rakiety, lotki etc. etc.

Uprzejmie informujemy, że serdecznie zapraszamy Państwa wraz z czworonożnymi przyjaciółmi – koszt związany z ich wyjazdem wyniesie jedynie 49,90 zł za dobę, nie więcej jednak niż 149,90 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc… Rowy to jedna z nielicznych nadmorskich miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.

Pragniemy zapewnić, że zrobimy wszystko, aby Państwa wypoczynek przebiegł w rodzinnej, sympatycznej atmosferze. Szczególną uwagę przykładamy do zapewnienia smacznych, obfitych posiłków oraz bardzo dobrych warunków spędzenia wakacji i zabawy dzieciom. Solennie obiecujemy zapewnić Państwu serwis na najwyższym poziomie.

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.

Od 3 maja, czyli od wtorku kończącego długi weekend majowy zapraszamy na wyjątkowych zasadach pakietów Columbus PLUS. Promocja PLUS Plaża Las Uśmiech Słońce dotyczy wakacji trwających nawet do 15 czerwca.

Jeżeli mają Państwo oczekiwania lub potrzeby przekraczające zakres tych ofert – na przykład w zakresie terminów planowanego wyjazdu – zaproponujemy coś indywidualnego, dostosowanego do Państwa oczekiwań w oparciu o standardowy cennik.


Majówka nad morzem

Ofertą pakietową „Majówka nad morzem” nie są objęte jedynie Apartament Grandee oraz Rodzinne Studio Tarasowe z dwiema sypialniami.


Do zobaczenia na plaży! Columbus Team…