Rodzinne Święta nad morzem

Oferta ta przygotowana była z myślą o 2016 roku. Prezentujemy ją w celach informacyjnych. Nowe zaproszenie do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia nad morzem przedstawimy Państwu po wakacjach – serdecznie zapraszamy.

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy. Ich magiczny klimat tworzą kolędy, choinka, oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę, ale i przyniesione przez Świętego Mikołaja prezenty.

Święta nad morzem


Idą święta, idą święta! O czym musimy pamiętać wybierając się nad morze, aby Boże Narodzenie spędzić w Columbusie? Wystarczy zabrać dobry, świąteczny nastrój. O całą resztę zadba Columbus. Święty Mikołaj wręczy dzieciom prezenty, zaprosimy Państwa na ciepłą, nastrojową Wigilię przy świecach i dźwiękach kolęd… Z długiej listy świątecznych przygotowań mogą Państwo wykreślić praktycznie wszystko. Zamiast gotowania, domowych porządków, szału zakupów w zatłoczonych centrach handlowych mogą Państwo wybrać się na spacer pustą, malowniczą, zimową plażą.

W Columbusie zastaną Państwo świątecznie przystrojone wnętrza, prawdziwe, żywe choinki (również w Państwa apartamencie), Szef kuchni zadba o tradycyjne bożonarodzeniowe menu, świąteczne specjały i wypieki, animatorzy wypełnią czas dzieci masą wspaniałych atrakcji, a my wszyscy zrobimy co w naszej mocy, by Święta Państwa – choć z dala od domu – upłynęły w rodzinnej, ciepłej atmosferze.

Gdy na niebie rozbłyśnie pierwsza gwiazda zaprosimy Państwa na uroczystą wieczerzę wigilijną. Nie zabraknie dzielenia się opłatkiem, sianka pod obrusem, wolnego miejsca dla strudzonego wędrowca. Odstępstwem od tradycji będzie jedynie liczba dań – fantazja Szefa kuchni nie pozwoli mu zamknąć się w skromnej liczbie dwunastu. Prosząc o zachowanie tajemnicy pozwalamy sobie zdradzić, że w trakcie Wigilii odwiedzi nas brodaty jegomość z dużym brzuchem, który wręczy dzieciom upominki, a w ramach niespodzianki zagra kolędy na trąbce.

Renifery

Okres Świąt Bożego Narodzenia i późniejszy – aż do Nowego Roku – wypełni bogaty program zajęć animacyjnych. Przedpołudnia to szereg dziecięcych zajęć tematycznych – będziemy śpiewać kolędy, przygotowywać ozdoby choinkowe, sprawdzać jak Święta spędzają rybki, foki i pingwiny, dekorować świąteczne pierniki, a w późniejszym, poświątecznym okresie również przygotowywać maski i stroje na dziecięcy bal sylwestrowy…

W I Dzień Świąt zaprosimy wszystkich Państwa na „Kolędowanie z turoniem” oraz świąteczny kulig. II Dnia Świąt dzieci obejrzą natomiast „Opowieść wigilijną” w wykonaniu Teatru Lalek. Jeden ze świątecznych  wieczorów poświęcimy na specjalną ogniskową kolację połączoną z pieczeniem kiełbasek, grochówką, lampką grzanego wina, kufelkiem piwa i szklaneczką cydru. Drugi – na seans świątecznego kina. Będziemy poszukiwać świątecznych skarbów, oglądać pokazy bajek. Ulepimy bałwana i urządzimy bitwę na śnieżki…

Święty Mikołaj

Columbus zaprasza na specjalnych, promocyjnych warunkach. Mając na względzie również tych z Państwa, którym uda się gorączkę świątecznych zakupów załatwić wcześniej, czy też może czas pozwoli im na dłuższe zimowe wakacje, przygotowaliśmy pakiety świąteczne dowolnej długości – od dwudobowych do tygodniowych, z których skorzystać można w okresie od 22 do 29 grudnia. Wcześniejszy przyjazd umożliwi odsapnięcie po gorączce przedświątecznych zakupów, złapanie świątecznego nastroju przed Wigilią, a pozostanie dłużej – odpoczynek wtedy, gdy inni wrócą już do codziennych obowiązków… Pakiety obejmują wynajęcie Apartamentu, Studia lub Suity, kolację w dniu przyjazdu, komplet trzech klasycznych posiłków każdego dnia oraz śniadanie ostatniego, a także uczestnictwo w bogatym programie zajęć i animacji. Prócz ceny pakietu poprosimy jedynie o dopłatę związaną z wieczerzą wigilijną. Jej cena wynosi 149,90 zł dla osoby. W cenę Wigilii oczywiście wliczone są już prezenty dla dzieci wręczane przez najprawdziwszego Świętego Mikołaja.

Dla wszystkich z Państwa, którzy zdecydują się na rezerwację bożonarodzeniowego pakietu mamy świąteczny prezent w postaci 10% rabatu na wszystkie propozycje SPAlumbusa.

Cena za cały świąteczny pakiet dla jednej osoby wynosi:
 Święta nad morzem Długość pakietu 2 doby 3 doby 4 doby 5 dób 6 dób tydzień
W Apartamencie
Columbus, Rzymskim,
Rodzinnym Studio
Tarasowym* lub
Słonecznej Suicie
Panoramie
zajmowanej przez:
4 dorosłe
osoby
 349,90 zł 489,90 zł 639,90 zł 789,90 zł 939,90 zł 1 089,90 zł
3 dorosłe
osoby
 419,90 zł 569,90 zł 739,90 zł 899,90 zł 1 059,90 zł 1 219,90 zł
2 dorosłe
osoby
 549,90 zł 749,90 zł 969,90 zł 1 174,90 zł 1 379,90 zł 1 584,90 zł
W Słonecznej Suicie
zajmowanej przez:
3 dorosłe
osoby
 349,90 zł 469,90 zł 609,90 zł 749,90 zł 889,90 zł 1 029,90 zł
2 dorosłe
osoby
 429,90 zł 589,90 zł 774,90 zł 949,90 zł 1 119,90 zł 1 289,90 zł

W Columbusie dzieci traktowane są w wyjątkowy sposób – odpłatność za pobyt pociech do 12 lat wynosi jedynie 69,90 zł za dobę (z kompletem posiłków). Dzieci do lat 2 – naszych honorowych gości – zapraszamy gratis!

Z największą przyjemnością będziemy gościli ulubione Państwa czworonogi. Opłata za ich pobyt to 49,90 zł za dobę, nie więcej jednak niż 199,90 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji.

PrezentyOpłaty klimatyczne, opłaty za parking, internet, uzupełnienie wyposażenia apartamentu, studia czy suity w dziecięce drobiazgi typu łóżeczko, wanienka itp. itd. – zawarte są już w cenach.

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.


W przypadku, gdyby zakres naszej świątecznej oferty nie spełniał w całości Państwa oczekiwań – zawsze możemy zaproponować coś indywidualnego – w oparciu o świąteczno-noworoczny cennik.

* Ofertą pakietową nie są objęte Apartament Grandee oraz Rodzinne Studio Tarasowe (z dwiema sypialniami).


 Święta nad morzem –  serdecznie zapraszamy! Columbus Team